» » Із 21 березня по 23 травня у Бучі весняний двомісячник по благоустрою

Із 21 березня по 23 травня у Бучі весняний двомісячник по благоустрою

Саме таке рішення прийняли члени виконкому на черговому засіданні. Відповідно до рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 18.11.2014р. № 394 проведено закріплення територій за підприємствами, установами, організаціями, торговельними закладами всіх форм власності, громадянами міста Буча з метою прибирання та санітарної очистки території.
Утворено рішенням виконкому міський штаб з питань організації проведення у м. Буча весняного двомісячника. Очолює його Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Фахівці з інспекції з благоустрою спільно з КП «Бучазеленбуд» повинні зобов’язати керівників підприємств, організацій, установ, дошкільних та шкільних закладів, керівників торговельної мережі, жителів приватного сектору виконати комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою міста, санітарній очистці лісосмуг уздовж доріг, прилеглих територій до будівель закладів освіти, культури, медицини, житлового фонду міста, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, вулиць міста, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Депутати Бучанськї міської ради за визначеними округами повинні залучити громадськість до проведення заходів.
Керівники підприємств, організацій, установ, дошкільних та шкільних закладів, керівники торговельної мережі до 15 травня 2017 року повинні надати до інспекції з благоустрою інформацію про проведену роботу.
Прес-служба Бучанської міської ради 
благоустрій
  0
 QR-код адреса статьи
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.