» » Міська рада про зняття дерев на власній земельній ділянці

Міська рада про зняття дерев на власній земельній ділянці

Міська рада про зняття дерев на власній земельній ділянціНа парканах садиб, електроопорах, стінах магазинів та будинків нашого міста часто можна побачити оголошення щодо надання послуг у зрізанні дерев. Такі листівки на парканах не прикрашають наше місто і є фактом порушення правил благоустрою. Але не рідко міська рада отримує інформацію про те, що власники садиб, де ростуть сосни, дуби, берези та інші дерева реагують на подібні оголошення і запрошують горе-лісорубів до себе на подвір’я для виконання таких робіт. Як правило, подібні «здєлки» укладаються при відсутності відповідних дозвільних документів, як у власника садиби так і у виконавця. Завершуються такі роботи, у кращому випадку, пошкодженням майна власника, або сусіда, у гіршому - травмпункт, або лікарняне ліжко.
Шановні бучанці! Пам’ятайте!
Відповідальність за нанесення матеріальних збитків та шкоди здоров’ю людей несете ВИ - власник земельної ділянки!


Відділ з питань надзвичайних ситуацій наполегливо попереджає і просить:
- не укладайте угоди на зняття дерев, не маючи на руках рішення виконкому Бучанської міської ради та ордеру на зняття;
- не заключайте угоди на зняття дерев з людьми, які не мають відповідних дозволів (ліцензій) на виконання даних робіт;
- інформуйте служби Бучанської міської ради, у разі виявлення несанкціонованого зрізання дерев, за телефонами: 48-888 (цілодобово); 48-520; 48- 524 (у робочий час).
Прес-служба Бучанської міської ради 
  0
 QR-код адреса статьи
Коментарів: 1
Додати коментар
pycco

OFFline

  • pycco (11)
  • Користувачі
  • 19 березня 2017 13:55
Краще б написали що пропонує міська рада для вирішення данної проблеми. Люди звертаються до таких послуг не тому що їм так зручно, а для того щоб вирішити свої проблеми. Особисто мої звернення до міської ради нічого не дали. У мене на вулиці Мічуріна дуже багато високих дерев з яких падають гілки,а деякі взагали аварійні, і я не бачив жодного разу щоб наша міська рада щось вирішувала. А про дорогу я вже взагали і мовчу - для танків.

2
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.