» » » “АНТОНОВ” запрошує абітурієнтів до філії Національного аерокосмічного університету

“АНТОНОВ” запрошує абітурієнтів до філії Національного аерокосмічного університету

Державне підприємство “АНТОНОВ” запрошує абітурієнтів до філії Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
“АНТОНОВ” запрошує абітурієнтів до філії Національного аерокосмічного університету


Державне підприємство “АНТОНОВ” та Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” спільно реалізують унікальну методику підготовки фахівців за спеціальністю “Літакобудування” з використанням кращих зарубіжних практик. Студенти не тільки слухають теоретичні курси всесвітньо відомих вчених, конструкторів та технологів в галузі літакобудування, а й отримують можливість безпосередньо брати участь в розробці, випробуваннях, виробництві та модифікації літаків “Ан”, вивчають на практиці сучасні комп’ютерні технології – САD/САМ/САЕ, РЕМ, ЕВР.

Державне підприємство “АНТОНОВ” бере на себе витрати на навчання. Студенти, які продемонстрували наполегливість, ініціативність, цілеспрямованість, отримують роботу на Державному підприємстві “АНТОНОВ”.

“Запрошую всіх, хто хоче стати справжнім фахівцем в галузі авіаційної техніки, до нашої студентської та професійної команди”.

БИЧКОВ Сергій Андрійович,
технічний директор - головний інженер ДП “АНТОНОВ”,
д. т. н., Національного аерокосмічного університету
ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
лауреат Державної премії України, керівник філії.


Телефон для довідок: +38 (050) 457 11 19, +38 (050) 445 18 87.
www.antonov.com/about/khai 
  5
 QR-код адреса статьи
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.