» » Бучанські волонтери збирають допомогу для Авдіївки

Бучанські волонтери збирають допомогу для Авдіївки

Бучанські волонтери спільно з міською владою та депутатами збирають допомогу для Авдіївки .

Президент України вчора доручив головам облдержадміністрацій організувати доставку всього необхідного жителям Авдіївки. Проте значно раніше розпочали збирати одяг, продукти, ліки волонтери Бучі, які доставляють вантажі у самі «гарячі» точки на карті Сходу.

Свічки, грілки, сухий спирт, керосин, ковдри, теплий одяг, генератори, батарейки пальчикові, продукти харчування, вода питна- ось далеко не повний перелік найнеобхіднішого на сьогодні.
Із медичниї засобів найбільша потреба - антисептики, знеболювальні, фізрозчини, тиснучі бандажі, перев’язочні матеріали, валокордин, протизастудні засоби, німесіл, екстракт валеріани та інші.
Військовий капелан Кушнірчук Анатолій за телефоном ?(067) 726-51-08 може надати більш детальну інформацію.
Для бажаючих перерахувати грошову допомогу – картка Приватбанку 4149437855641484 на ім’я Кушнірчука Анатолія Юрійовича. На своїй сторінці у Фейсбук він повідомляє про надходження коштів для придбання пального та інших необхідних товарів.
По вулиці Тарасівській, 12а (район Лісової Бучі) також збирають теплі речі для дітей і дорослих, взуття, ліки, які передадуть для мирних жителів прифронтової зони. Тут роботу координує Микитюк Марія за телефоном (097) 434-90-00.
Кожна переахована гривня допоможе мешканцям пережити пекло війни.
Прес-служба Бучанської мыської ради 
АТО
  1
 QR-код адреса статьи
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.