» » » Призначено нового керівника Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ

Призначено нового керівника Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області очолив Дмитро Шаповалов.
Нещодавно колективу працівників Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області В.О. начальника Вишгородської ОДПІ Оксана Міюц представила керівника Ірпінського відділення Вишгородської ОДПІ Дмитра Шаповалова.


Призначаючи начальника, Оксана Міюц зазначила, що Дмитро Шаповалов зарекомендував себе як професійний та фаховий керівник здатний до результативної роботи. Також Оксана Міюц зауважила ,що ми живемо у надскладний час і, звісно, без реформ не варто сподіватися розвитку на краще,тому на нас чекають великі зміни не лише в адмініструванні податків, а й у відносинах з бізнесом. Тому головне, що ми маємо зробити, - це змінити ментальність і працівників фіскальної служби,і бізнесу, а також ліквідувати будь-які можливі варіанти корупції.

Зі свого боку Дмитро Шаповалов подякував за високу довіру та запевнив присутніх у розумінні завдань, які поставлені перед працівниками фіскальної служби. Він наголосив, що своїм першочерговим завданням на цій посаді є вдосконалення форматів роботи податківців, дотримання принципу партнерства і довіри у роботі із сумлінними платниками, підвищення ефективності та системи протидії в тіньовому секторі економіки.
Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області 
Дмитро Шаповалов
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.