» » » Про призупинення навчання у Бучанських ЗОШ №3 та №4

Про призупинення навчання у Бучанських ЗОШ №3 та №4

Сьогодні начальник відділу освіти Бучанської міської ради Олег Цимбал видав наказ про призупинення навчання у Бучанських ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та №4 до 16 грудня.
Про призупинення навчання у Бучанських ЗОШ №3 та №4

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», листа Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи "Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" від 12.12.2016 р. № 1821, Протоколу засідання комісії Бучанської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №1 від 12.12.2016 р., з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань серед учасників навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:
1. Керівникам Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Морозенко Л.О. та Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Літкевич А.М.:
1.1. Тимчасово призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах з 13.12.2016 р. по 16.12.2016 р.
1.2. На період призупинення навчального процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.
1.3. Організувати проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.
1.4. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій та провести відповідну роз’яснювальну роботу з учасниками навчально-виховного процесу.
1.5. Забезпечити контроль за утриманням в належному стані інженерних споруд, мереж, комунікацій та температурним режимом у навчальному закладі.
1.6. Посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, епідемічного, повітряно-теплового режимів у приміщеннях навчальних закладів.
1.7. Забезпечити виконання навчальних програм за рахунок ущільнення та з використанням дистанційних (індивідуальних) форм через мережу Інтернет.
1.8. Організувати роботу педагогічних працівників щодо покращення навчально-матеріальної бази кабінетів, класних кімнат, підвищення методичного рівня; технічного персоналу – для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов закладу.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
зош №4 ЗОШ №3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.