Ірпінські укропівці допомагають вирішити проблему з вивезенням побутових відходів городян » Бучанський міський Інтернет портал Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Ірпінські укропівці допомагають вирішити проблему з вивезенням побутових відходів городян

Ірпінські укропівці допомагають вирішити проблему з вивезенням побутових відходів городян

Через раптове припинення вивезення твердих побутових відходів жителів приватного сектору Ірпеня місто опинилося на межі екологічного колапсу.

Як повідомив голова Ірпінської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів ‒ УКРОП», депутат міської ради Віталій Нелюбін, жителі приватного сектору міста звернулися до нього з проханням прояснити питання припинення вивезення твердих побутових відходів. «За словами жителів, наприкінці минулого тижня кожен користувач послуг комунального підприємства «УЖКГ Ірпінь», що проживає в приватному секторі, отримав повідомлення про тимчасове припинення (попередньо – на близько двох тижнів) вивезення твердих побутових відходів», - розповідає Нелюбін. За словами депутата, його обов´язком було розібратися в ситуації, що виникла, і максимально допомогти її вирішити.

«Звернувшись до керівництва місцевого комунального підприємства, вияснив, що припинення вивозу сміття пов´язане із тимчасовим закриттям полігонів по утилізації побутового сміття, що знаходяться в Бородянському районі Київської області», - зазначає він. За словами Нелюбіна, наступним кроком стало звернення до керівництва районної ради Бородянського району, де і було виявлено, що дана заборона була прийнята на останній сесії райради у зв»язку із колективним зверненням жителів сіл Нове Залісся та Небрат щодо діяльності ТОВ «Утілсервіс», дії якого, на думку місцевих громад, поставила населені пункти на межу екологічної катастрофи. «Оскільки 15 листопада було засідання робочої групи з цього питання, мною було прийнято рішення відвідати цей захід, поговорити з громадами сіл та знайти максимальні точки доторку, щоб розблокувати роботу полігонів», - розповідає депутат.

Під час засідання робочої групи, за словами Нелюбіна, було виявлено що керівництво ТОВ «Утілсервіс», яке використовує полігон ТПВ, допустилося злочинних дій, які ще матимуть оцінку правоохоронних органів.

«Проте нашим завданням, насамперед, було знайти спільну мову з місцевими громадами, котрі наразі блокують ввезення сміття, а також місцевою владою, щоб ситуація по вивезенню сміття не стала екологічною катастрофою для Приірпіння», - зазначив Нелюбін. За словами депутата, наприкінці було запропоновано варіант, за яким на території полігону буде створено майданчик для тимчасового складування сміття з подальшою його переробкою, відповідно до санітарних норм. «Дана ідея знайшла відгук як у керівництва районної ради, так і громад, на території яких розташований полігон. Наразі для реалізації зазначеного проекту ще належить погодити його з районною адміністрацією, проте я радий, що конструктив взяв гору і ми маємо усі шанси найближчим часом залагодити питання вивезення сміття жителів приватного сектору Ірпеня», - заявив Нелюбін.
0

Вікторія Рубан, прес-секретар Київської обласної організації політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» 
Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.