» » » Пенсійний фонд м.Буча: Про пенсію працівникам поліції

Пенсійний фонд м.Буча: Про пенсію працівникам поліції

Управління Пенсійного фонду України у місті Буча повідомляє про зміни щодо визначення додаткових видів грошового забезпечення особам, які звільняються зі служби з органів Національної поліції та мають право на призначення пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

7 листопада 2015 року набрав чинності Закон України «Про Національну поліцію», яким зокрема, визначено соціальний захист поліцейських. Про цьому, особи з числа колишніх працівників міліції, які на день набрання чинності даним Законом проходили службу в органах внутрішніх справ і продовжили службу на посадах поліцейських, у разі звільнення з посад поліцейських мають право на призначення пенсії відповідно до Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Для обчислення пенсії враховуються посадовий оклад, оклад за спеціальне звання та надбавка за вислугу років на момент звільнення, а додаткові види – за 24 календарні місяці. Тобто, під час призначення пенсії поліцейському враховуються додаткові види грошового забезпечення як працівника органів внутрішніх справ, так і поліцейського, що призводить до диспропорції у розмірах пенсій.

З метою врегулювання питання 19 жовтня 2016 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №720, що вносить зміни до пункту 7 постанови КМУ від 17.07.1992р. №393, а саме передбачено визначення додаткових видів грошового забезпечення для осіб, у разі звільнення з посад поліцейських після 7 листопада 2015р. за фактично відпрацьований час.
Постанова набрала чинності з дати опублікування, з 26 жовтня 2016 року.
Коментарів: 0
Додати коментар