» » Рятувальники провели профілактичний урок для бучанський школярів

Рятувальники провели профілактичний урок для бучанський школярів

7 вересня в рамках тижня знань з безпеки життєдіяльності, працівники Ірпінського міського відділу завітали до Бучанської ЗОШ № 4 та Бучанської української гімназії, де провели профілактичний урок із учнями 5-8 класів.

Традиційно урок розпочався зі знайомства з «Народною службою порятунку - 101». Враховуючи вік слухачів рятувальники розповіли дітям наскільки важливим для життя є дотримання відповідних правил поведінки і до яких непоправимих наслідків призводить нехтування ними, навівши конкретні факти пожеж та надзвичайних ситуацій, які доводилось ліквідовувати. Працівниками ДСНС було оновлено тематичні куточки з пожежної безпеки. Нагадали також про небезпеку в лісі у пожежно-небезпечний період та як слід діяти у випадку пожежі.
Розказали дії при виявленні незнайомих вибухонебезпечних предметів. На уроці діти отримали багато вражень та необхідних знань, а рятувальники в свою чергу побажали безпечного та безтурботного дитинства. Залишили на згадку пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки для дітей.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.