Футбол: Анонс 13 туру БОТГ

Як тільки дізнався розклад 13 туру чемпіонату БОТГ з футболу, вирішив, не відкладаючи в довгий ящик, зробити анонс.

13 тур почнеться, в суботу, 9 липня о 9 годині ранку, на стадіоні «ПМК-Арена», матчем ФК «Фенікс» (Буча) та ФК Блиставиця. Нагадаю, що ці команди вже зустрічалися в рамках чемпіонату, правда футболісти з Бучі тоді зазнали принизливої поразки 0:9. Цікаво чи зможуть бучанці виграти у сусіда по турнірній таблиці. Нагадаю що, ФК Блискавиця з 9 очками в активі займає 10 сходинку турнірної таблиці, а ФК «Фенікс» з 6 очками на 11 місці, але у наших земляків 1 гра в запасі. Це матч 12 туру проти ФК «Зоря», який відбудеться завтра, 6 липня, о 19:00 на стадіоні в смт Гостомель. І, не дивлячись на те, що фаворитом матчу є «Зоря», надіюсь, що переможцем буде клуб з Бучі.

А тепер продовжимо говорити про клуб з Гостомеля. Адже саме вони продовжать 13 тур. О 10 годині, на стадіоні «Ювілейний», гостмельці зійдуться в протистоянні з ФК «Арсенал» з Бучі. Ця гра є центральною туру, ФК «Зоря», маючи в активі 19 очок і одну гру в запасі, займають 5 сходинку турнірної таблиці. А ось бучанські «каноніри» мають 27 очок і 3 місце. Попередня гра, яка відбулася в другому турі завершилася з рахунком 5:0 на користь «Арсеналу».
А об 11:00, на стадіоні «ПМК-Арена» відбудеться 3 гра 13 туру. На поле вийдуть ФК «Зірка» (Ворзель) та ФК Синяк. Ворзельці в цьому матчі будуть в ранзі фаворита, адже вони займають 4 сходинку турнірної таблиці, маючи в активі 26 очок і, відстаючи від лідера всього на 5 залікових балів, реально претендують на нагороди в чемпіонаті. А клуб із села Синяк займає 7 місце, маючи 17 очок. Попередня гра цих команд, яка відбулася в другому турі, не виявила переможця і завершилася надмірно результативно 6:6.

Наступний матч 13 туру пройде вже, в неділю. 10 липня, о 9 ранку, на стадіоні «ПМК-Арена» зіграють ФК Гаврилівка та ФК Ірпінь. Ірпінчани є фаворитами цієї пари, адже вони займають 6 сходинку турнірної таблиці, та ще в попередній зустрічі були сильніші, рахунок в тому матчі був 4:1. А ФК Гаврилівка, маючи 10 очок, посідає 9 місце.

Далі, на стадіоні «Ювілейний», о 10:00, відбудеться бучанське дербі: ФК «Квартал» та ФК «Кристал». В попередній зустрічі, яка відбулася 17 квітня, в рамках 2 туру «Квартал» потерпів нищівної поразки з рахунком 10:1, і зараз займають 8 місце, маючи в активі 15 очок. А ось «Кристал» із 28 заліковими балами, ідуть другими.

Ну а об 11:00, на стадіоні «ПМК-Арена» зустрінуться дві протилежності. Лідер чемпіонату ФК Буча-03, у якого в активі 31 очко. Та аутсайдер чемпіонату, який має всього 1 заліковий бал, та останнє, 12 місце ФК Луб’янка. Не дивлячись на таке положення в турнірній таблиці, клуб з Луб’янки має не розкритий потенціал. А ось чому команда так погано грає?
По-перше, як на мій погляд, у гравців немає досвіду виступів на такому рівні, по-друге потрібен той хто міг би організувати та повести команду вперед. Але ще раз повторюю, що це моя точка зору. Справа в тім, що попередні матчі лише доказали мою правоту.
Наприклад гра ФК Луб’янки з ФК Буча-03, в рамках 2 туру, завершилася з рахунком 0:10 на користь лідера чемпіонату. І, як на мій погляд, клуб не виглядав на такого «хлопчика для побиття», гравці пробували створити щось схоже на атаку, але в них не виходило. Воротар, як на мою думку, не впевнений в собі, а це говорить про брак досвіду, але він грає, не опускає руки, не зупиняється, в принципі як і вся команда.

Відверто кажучи, перший чемпіонат БОТГ з футболу показав, що між деякими командами дуже велика різниця в класі. Скептики мабуть думають: «Чи правильно, організували цей чемпіонат? Це негативно скажеться на сильніші команди, адже для зростання потрібно мати в суперниках команду як мінімум одного рівня, а тут може бути деградація». Знаєте, в якійсь мірі я погоджуюсь з цією позицією і в той же час ні. Чому погоджуюсь, вище все логічно пояснено. А ось чому ні, погляд песимістів це погляд людини, яка живе сьогоденням і не заглядає в майбутнє. Давайте розберемо логічно, що я маю на увазі. Прошу вас подивитися на цю ситуацію не з точки зору лідерів, а з точки зору тих команд які знаходяться в нижній частині турнірної таблиці, тієї ж Луб’янки. Граючи з такими клубами як Буча-03, «Кристал», «Арсенал», «Зірка» (Ворзель) та іншими, вони: по-перше – отримують досвід, по-друге – в саме таких матчах виявляються слабкі місця, чи то в атаці, чи в захисті. А по-третє – команди бачать куди їм потрібно рости, а під час матчу відповіді, можна виявити чи є прогрес у команди чи ні.

Тому я вважаю, що це: по-перше ризикований проект, а по-друге оправданий. Можна згадати про те як зароджувався перший чемпіонат України з футболу, там взагалі був лише один лідер, київське Динамо, альтернативи не було, і як би не криза та війна на сході, та деякі інші не футбольні фактори, які впливають на якість команди, то ми зараз мали б як мінімум 5 претендентів на нагороди. Але, як сказав один політик, маємо те що маємо. І то зараз ми маємо два супер клуби, які поважають і навіть бояться топ-клуби Європи. Я маю на увазі «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк).

І все ж давайте перейдемо до місцевого футболу. Тут не потрібно забувати ще про один фактор, чому організовано ці змагання. Якщо хто знає то - це буде нагадування, а якщо ні – це інформація для роздуму. Створюючи дані змагання було поставлено декілька цілей. Перша ціль – пропаганда здорового способу життя. Друга ціль, давайте будемо відверті, в нашому суспільстві є чимало проблем, які просто знищують не лише націю, а може знищити людство загалом, якщо не протистояти, - це алкоголізм, наркоманія, кримінал. Протистояти цьому можна різними методами). Так ось одна із цілей чемпіонату БОТГ є відволікти людей, а особливо молодь, від пагубного впливу вулиці.

Тому давайте не забуваймо про матчі 13 туру і прийдемо на трибуни та підтримаємо свою улюблену команду, вони цього варті, навіть якщо займають останнє місце в таблиці. Хлопці вже є переможцями тим що вийшли на футбольне поле, а не пішли десь в «генделик» чи якесь інше популярне «розливне» місце. І саме тому їм дуже важлива ВАША підтримка.
Сергій Кузьменко 
футбол афіша обєднання громад
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.