» » » » Футбольний огляд: Анонс 12 туру БОТГ, або чекайте на зустрічі лідерів

Футбольний огляд: Анонс 12 туру БОТГ, або чекайте на зустрічі лідерів

2 та 3 липня на стадіоні «ПМК-Арена» пройдуть матчі 12 туру чемпіонату з футболу Бутанської Об’єднаної Територіальної Громади. І так давайте коротко розберемося, хто з ким і, саме головне, коли будуть грати.

Ну що почнемо з суботи, 2 липня, в цей день буде лише один матч, в якому поміряються силами сусіди по турнірній таблиці, а саме ФК Ірпінь буде приймати ФК «Квартал» (Буча), команда займають шосте та сьоме місця, ірпінці мають в активі 16 очок, бучанці 15. В першому турі ці команди вже зустрічалися, наші сусіди, ФК Ірпінь, граючи в гостях, виграв з мінімальним рахунком 4:5, цікаво хто цього разу буде сильніший? І так чекаємо вас на стадіоні «ПМК-Арена» 2 липня о 19:00. Наступного дня, 3 липня, згідно календарю на поле мають вийти ще один представник Бучі ФК «Фенікс», який нажаль не дуже радує своїх вболівальників, адже в 11 турах вони отримали лише 2 перемоги і мають в активі 6 очок, займаючи 11, передостаннє, місце в турнірній таблиці. Так «Фенікс» зустрінеться з представником Гостомеля, ФК «Зоря».

В першому бучанці потерпіли поразку з рахунком 6:2. Цікаво чи перервуть бучанці серію програшних матчів, на даний момент вона склала 4 матчі. Нажаль час та місце цієї гри поки що невідомі, як тільки з’явиться інформація, я зразу же її повідомлю. А о 9 годині, 3 липня, на стадіоні «ПМК-Арена» відбудеться один з центральних матчів 12 туру. Тоді зустрінуться команди, які посідають 3 та 4 місця турнірної таблиці, а саме ФК «Арсенал» (Буча), який має в активі 27 очок і третє місце в турнірній таблиці. «Каноніри» з Бучі прийматимуть ФК «Зірка» з Ворзеля, команда набрала 23 очка, і відповідно займає 4 сходинку таблиці. Ці команди вже зустрічалися в першому турі, сильнішими тоді виявилися Футболісти з Ворзеля, вони тоді забили 3 голи, не пропустивши жодного.

Надіюсь, що ця гра буде безкомпромісною і принесе задоволення глядачам, а вас шановні вболівальники запрошую прийти та підтримати свою улюблену команду. А об 11:00 на полі, все того ж стадіону «ПМК-Арена» вийдуть ФК Синяк та ФК Гаврилівка. Попередня їх зустріч, в рамках чемпіонату Бутанської Громади, відбувся в першому турі, 9 квітня. Цей матч не виявив переможця, команди розписали результативну мирову, рахунок 3:3. Цікаво чи виявить ця гра переможця? Єдине скажу, що ці команди є сусідами по турнірній таблиці. ФК Синяк маючи в активі 14 очок, займають 8 сходинку. А ФК Гаврилівка 9 сходику, маючи 10 очок. Наступна гра відбудеться о 16:00.

На поле стадіону «ПМК-Арена» вийдуть ФК Блиставиця, який набрав 6 очок і займає 10 сходинку, а суперником буде ФК Луб’янка. Цей клуб ще не знав смаку перемоги, лише один нічийний рахунок в їхньому активі. Єдине очко вони взяли у ФК «Зірка», в рамках 5 туру. Але цікаво як Луб’янка зіграла, в рамках чемпіонату, з командою Блиставиці? Нагадаю, що Луб’янка тоді програла з рахунком 3:5. І знову виникає запитання, чи перерве без виграшну серію із 11 матчів ФК Луб’янка? Подивимось, але ще раз нагадаю, що краще дивитися на стадіоні, так ми можемо морально підтримати свою улюблену команду. Ну а на завершення поговоримо про десерт. А цей матч саме так і можна назвати, адже зустрічаються дві команди, ділять першу сходинку турнірної таблиці, клуби які набрали найбільшу кількість очок. І так о 18:00, на стадіоні «ПМК-Арена» зустрінуться ФК «КРИСТАЛ» (Буча) та ФК БУЧА-03. Як написано вище ці команди є лідерами чемпіонату в їхньому активі по 28 очок, єдине Буча-03 має кращу різницю забитих та пропущених голів.

Ці команди вже зустрілися в рамках чемпіонату Бучі в першому турі нагадаю, що та гра не виявила переможця, фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2. На завершення хочу сказати, що цей тур може дати нам нового лідера чемпіонату, на місце претендує відразу три команда, як вже писалося вище – це два лідера ФК Буча-03 та ФК «Крисал», а також не потрібно забувати і про «Арсенал» з Бучі, цей клуб всього на одне очко відстає від лідерів. І тому, якщо матч Буча-03 з «Кристалом» не виявить переможця, а «каноніри» виграють у «Зірки» з Ворзеля, в такому випадку ФК «Арсенал» виходить в одноосібні лідери, випередивши конкурентів на одне очко. Інші варіанти не принесуть зміни в турнірній таблиці.

Надіюсь я не запутав вас своїм анонсом, а якщо це трапилося, то єдиний спосіб розпутати цей «клубок футбольних інтриг» – це відвідати матчі і підтримати свою улюблену команду, адже дуже важко грати при пустих трибунах і не має моральної підтримки з боку вболівальників. Тому ще раз запрошую всіх на стадіон, 12 тур має бути вельми цікавим.
1 0

Кузьменко Сергій 
футбол Кузьменко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.