» » » Ірпінська податкова інформує

Ірпінська податкова інформує

Нові форми звітності про обсяги виробництва й обігу спирту, алкоголю та тютюну
Міністерством фінансів України затверджено нові форми звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення.
Зокрема, новий Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (форма звіту № 1-РА) подаватимуть суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в термін до 10 числа місяця, що настає за звітним. Звіт направлятиметься в електронній формі засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності.

Заповнення форм звітів здійснюватиметься з використанням кодів продукції та адміністративно-територіальних одиниць приведених в додатку до наказу.
Нагадуємо, оновлені форми звітності про обсяги виробництва та реалізації спирту та алкогольно-тютюнової продукції, а для роздрібних торговців — нові форми звітності про обсяги придбання та реалізації таких товарів затверджені Наказом Мінфіну України від 11.02.2016р. №49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 03 березня 2016 року за № 340/28470. Наказ набирає чинності з 21квітня 2016року.
Ірпінська ОДПІ 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.