» » У Київській області опалювальний сезон завершиться 7 квітня

У Київській області опалювальний сезон завершиться 7 квітня

З 7 квітня у Київській області завершиться опалювальний сезон. Таке розпорядження було видане Київською обласною державною адміністрацією. Разом з тим, подача тепла буде продовжена в усі медичні установи, школи, дитячі садки області згідно із заявами, які подадуть їх керівники.

«У цьому році погодні умови дають нам можливість скоротити опалювальний сезон у Київській області. Таким чином, жителі регіону отримають можливість суттєво заощадити на оплаті комунальних послуг. Крім того, відключення системи теплопостачання відбуватиметься виключно за наявності письмової заяви керівників, тому і в лікарнях, і в усіх дитячих установах області буде тепло», - запевнив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

Рішення про закінчення опалювального сезону приймаються, керуючись нормами санітарного законодавства, будівельних норм і правил технічної експлуатації будівель.

Щодо Бучі
Як нам пояснили в дирекції підприємства "Теплокомунсервіс", що станом на 1 квітня обладнання вже опломбовано (Київоблгаз) і, з теперішнім температурним режимом, тепло не буде постачатись у домівку. Та навіть і самі суб`єкти господарювання самі просили "не включати тепло".
У Бучі опалювальний сезон завершено згідно рішення Бучанської міської ради.
Прес-служба першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації 
Теплокомунсервіс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.