» » Благоустрій: Разом приберемо рідне місто!

Благоустрій: Разом приберемо рідне місто!

У Бучі 22 березня офіційно розпочато весняний двомісячник з благоустрою. Таке рішення було прийнято на черговому засіданні виконкому Бучанської міської ради.

Задовго до цієї дати працівники Бучанської міської ради, структурних підрозділів провели прибирання центрального парку і таким чином дали старт акції .
Два роки тому було прийнято рішення про затвердження закріплених територій за підприємствами, установами, організаціями, торговельними закладами всіх форм власності, громадянами міста Буча з метою прибирання та санітарної очистки території міста, а тому всі разом повинні включитися у прибирання міста.
Триватиме весняна толока у місті по 23 травня . Наразі утворено міський штаб з питань організації проведення весняного двомісячника по благоустрою та санітарній очистці, який очолює заступник Бучанського міського голови Олександр Смолькін.

Коментуючи графіки проведення робіт мер міста Анатолій Федорук наголосив на особливо пекучій проблемі - ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
Депутати Бучанськї міської ради також повинні активно включитися в роботу з прибирання і по визначених округах залучити громадськість до проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля.

Давайте будемо господарями у власному домі і долучимося до добрих справ усією громадою.
Приємно, що окремі депутати і мешканці не чекають офіційних повідомлень і впродовж року дбають про чистоту на вулицях і біля будинків. Ці паростки повинні прорости на кожній вулиці і в кожному парку, попід кожною приватною садибою і на дитячих майданчиках.
Вікторія Ляховець, прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.