» » » В Україні оголошена епідемія грипу

В Україні оголошена епідемія грипу

Спеціалісти МОЗ України продовжують інформувати громадськість щодо оперативної ситуації із захворюваністю на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Черговий брифінг, присвячений цій темі, відбувся 26 січня 2016 р. в Українському кризовому медіа-центрі за участю Олександра Квіташвілі, міністра охорони здоров’я України, Любові Некрасової, керівника Українського центру із контролю й моніторингу захворювань МОЗ України, Святослава Протаса, тимчасово виконуючого обов’язки голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головного державного санітарного лікаря України.

З початку епідсезону – з 1 жовтня 2015 р. – на ГРВІ та грип в Україні перехворіли 2,6 млн. осіб.
В Україні оголошена епідемія грипу


"Зараз зберігається збільшення темпу приросту захворювань на грип і ГРВІ в Волинській, Кіровоградській, Луганській, Сумській та Тернопільській областях", – додала Любов Некрасова.

Голова Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослав Протас під час брифінгу зауважив, що стрімко зростає кількість звернень громадян до медичних установ. "Неблагополучна ситуація, тобто, підвищення епідпорогу, склалася наразі у 45 містах та 131 сільському регіоні. Карантин буде продовжено або запроваджено у тих регіонах, де буде спостерігатися перевищення епідпорогу. Такі рішення ухвалює місцева влада відповідно до чинного законодавства", – зазначив пан Протас.

Інтерактивна карта захворюваності по Україні >>

Практично всі загиблі належали до груп ризику. "Нагадаю, що найбільш вразливими до вірусу є діти до 5 років, вагітні, хворі на ендокринні, серцево-судинні, легеневі захворювання, хворі на діабет та хронічні захворювання, люди, віком понад 65 років, люди з надмірною вагою", – зазначила вона.
1 0

Прес-служба МОЗ України 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.