» » Рятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купаннях

Рятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купаннях

19 січня християни відзначають Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу.

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.
У цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреща воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Багато людей в цей день приходять до водойм не лише набрати цілющої води, а й скупатися в ополонці, щоб набратися здоров’я на весь наступний рік.
Під час відзначення свята Водохреща питання безпеки на льоду є дуже актуальним. Вважається, що на Водохреща, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Багато людей в цей день приходять до водойм не лише набрати цілющу воду, а й скупатися в ополонці, щоб набратися здоров’я на весь наступний рік.

Ми робимо усе можливе для того, аби свято Водохреща в місцях святкування Ірпінського регіону пройшло безпечно та без ускладнень. Ажіотаж на водоймах буде значно великий, тому і найбільший ризик виникнення непередбачуваної ситуації. Рятувальні підрозділи Ірпінського регіону чергували в посиленому режимі, аби всі мешканці регіону були у безпеці під час купання.
Рятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купанняхРятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купанняхРятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купаннях

Рятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купанняхРятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купаннях
мнс
  2
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.