» » Рятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купаннях

Рятувальники Ірпінського регіону здійснювали чергування при масових купаннях

19 січня християни відзначають Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу.

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.
У цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреща воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Багато людей в цей день приходять до водойм не лише набрати цілющої води, а й скупатися в ополонці, щоб набратися здоров’я на весь наступний рік.
Під час відзначення свята Водохреща питання безпеки на льоду є дуже актуальним. Вважається, що на Водохреща, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Багато людей в цей день приходять до водойм не лише набрати цілющу воду, а й скупатися в ополонці, щоб набратися здоров’я на весь наступний рік.

Ми робимо усе можливе для того, аби свято Водохреща в місцях святкування Ірпінського регіону пройшло безпечно та без ускладнень. Ажіотаж на водоймах буде значно великий, тому і найбільший ризик виникнення непередбачуваної ситуації. Рятувальні підрозділи Ірпінського регіону чергували в посиленому режимі, аби всі мешканці регіону були у безпеці під час купання.


мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.