» » » Пенсійний фонд України у місті Буча інформує

Пенсійний фонд України у місті Буча інформує

Управління Пенсійного фонду України у місті Буча Київської області просить дати безкоштовне оголошення про наявність вакантних посад.

Управління Пенсійного фонду України у місті Буча Київської області оголошує конкурс на заміщення 2 вакантних посад державних службовців:
- Начальника відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем – 1 посада(тимчасових, на час відпусток по догляду за дитиною до 3-х років основних працівників).
- Головного спеціаліста бюджетно – фінансового відділу – 1 посада
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта (економічна), знання ПК, досвід роботи за фахом, чесність, відповідальність.
До заяви додаються такі документи : особова картка (форма № П-2ДС), дві фотокартки розміром 4Х6, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військово - зобов’язаних), копія трудової книжки.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів після опублікування оголошення за адресою: місто Буча, вул. Енергетиків, 1А.

За інформацією звертатись за телефоном: 40-1-20
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.