» » » З початку року до Приірпінських бюджетів надійшло 786,8 млн. гривень

З початку року до Приірпінських бюджетів надійшло 786,8 млн. гривень

З початку року до Приірпінських бюджетів всіх рівнів надійшло 786,8 млн. гривень.

Зведений бюджет отримав майже на 77 млн.грн. більше минулорічного.
Державний бюджет поповнено на 373,4 млн.грн., що на 19,7 млн.грн. перевищує надходження 2014 року.
Зокрема, податку на прибуток отримано 59,6 млн.грн., податку на додану вартість – 196,2 млн.грн..
До місцевих бюджетів перераховано 413,4 млн.грн., що на 54,2 млн.грн. перевищує попередній рік.

Найбільшу частку в надходженнях місцевих бюджетів склали податок на доходи фізичних осіб – 217,4 млн.грн., плата за землю – 66,4 млн.грн., це на 8,8 млн.грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.


Надходження з ЄСВ від платників Ірпінського регіону зросли на 37,5 млн грн


Від платників Ірпінського регіону за 10 місяців 2015 надійшло понад 545 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 37,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, у жовтні цього року платниками сплачено ЄСВ в сумі майже 63 млн грн.
Про це повідомила заступник начальника Ірпінської ОДПІ Людмила Ступак на черговой зустрічі з ЗМІ. Посадовець нагадала, що порушувати законодавство з ЄСВ наразі вдвічі дорожче. За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату єдиного внеску з 2015 року накладається штраф у розмірі 20%, від своєчасно несплачених сум. Така відповідальність до платників ЄСВ передбачена нормами Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням-на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.