» » Завдяки прокуратурі до місцевого бюджету сплачено 794 тисячі гривень боргу

Завдяки прокуратурі до місцевого бюджету сплачено 794 тисячі гривень боргу

Завдяки прокуратурі до місцевого бюджету сплачено 794 тисячі гривень боргуГосподарський суд Київської області задовольнив позовні вимоги прокуратури м. Ірпеня щодо відшкодування забудовником збитків у сумі 794 тисячі гривень до місцевого бюджету селища Гостомель.

Приватне підприємство, яке займається будівельними роботами побудувало та здало в експлуатацію житлові будинки з вбудованими приміщеннями у селищі Гостомель.

Як з’ясувалось, забудовник порушив чинне законодавство, не уклавши обов’язковий договір із Гостомельською селищною радою, до введення в експлуатацію будинків, про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту. Внаслідок таких дій, підприємець уникнув сплати пайового внеску у розмірі 4% вартості будівництва, чим завдав місцевому бюджету значних збитків у сумі 794 тисячі гривень.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратурою обрано новий спосіб захисту інтересів держави, шляхом пред’явлення позову з вимогою про відшкодування збитків у вигляді упущеної вигоди.

Суд підтримав позицію прокуратури у повному обсязі, зобов’язавши стягнути з приватного підприємства на користь місцевого бюджету селища Гостомель завданих збитків у вигляді упущеної вигоди в розмірі 794 тисячі гривень.
0 0

Прес-служба прокуратури Київської області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.