» » В Бучі людям без попередження відрізають світло за уявні борги

В Бучі людям без попередження відрізають світло за уявні борги

Вимкнули світло через помилку! У Бучі під Києвом родині серед білого дня відрізали електроенергію. При тому зробили це самі працівники Київобленерго. Сказали про борг.

Електрики на подвір'ї родини з'явилися вдень. Подивилися на лічильники в будинку. А потім, майже нічого не пояснюючи, пішли на вулицю, до стовпа з електродротами. Сказали - будемо вимикати світло.


Наталя Барленко, бучанка:
- Я тоді вийшла на двір, сіла на цьому стільці з палками, дивлюсь: вони тягають, я тоді рачки-рачки, полізла туди, я тоді не хожу, бо не можу ходить, долзіла туди - кажу: я хозяйка, до мене обращайтесь.
Електрики показали ось цей клаптик. Мовляв, у вас борг - 720 гривень.

Наталя Барленко, бучанка:
- Вони тягнуть ту палку, зять не дає, щоб отключали, хлопці, ну 700 грн, як сказав зять, ну хіба це долг!
Як тільки не благала жінка похилого віку - інвалід другої групи - цього не робити. Та чоловіки мовчки відрізали дріт і поїхали. Для бабусі - це справжній шок!

Наталя Барленко, бучанка:
- Я не знаю, як вночі я буду в туалет ходить! Ми ж не ожидали, немає нічого! Як от я із палками, ви побачите як - у мене отако все повивертувано!
Заспокоювати маму з роботи стрімголов примчала Тетяна Григорівна.

Тетяна Грищенко, бучанка:
- Я заплатила за свєт - скільки в мене нагоріло на счотчіку, сьогодня вдруг, я на роботі, звонять - відрізали світло. А тепер, приїхать без предупреждєнія - холодильник, продукти, ну як от!
Жінка в розпачі! Стверджує - боргу за електроенергію вони не мали! Завжди платили за лічильником. Приміром, у серпні - триста гривень за 530 кіловат. Хоча каже - суми у платіжках самі Київенергівці вказують загадкові, які не збігаються з цифрами на пристрої. І це при тому, що дані контролюють кожного місяця.

Тетяна Грищенко, бучанка:
- Вони ходять кожний місяць, переписують, но нігде в квитанції не фігурірує моє показння. В цьому місяці 700, в тому 234, от - 915 і плата 754, єсли я заплатила 300 грн! За літній місяць це було - ось в червні місяці, вони забили 915 кв, звідки вони взяли?
Та навіть якби й помилилася десь у розрахунках і борг справді є - чому не попередили заздалегідь про від'єднання? Із цим питанням йдемо в Ірпінський відділ Київобленерго. Вже тут з'ясовуємо - Наталя Григорівна не одна з такою проблемою. Раптово електроенергію вимкнули й Валентині.
- С утра отключили, мы встали - света нет!
Жінка доглядає двох маленьких онуків. І просто не розуміє - як буде без світла!

Валентина Хлусова, мешканка Ірпеня:
- Стоп, я посмотрела - в коридоре основном горит, пошла посмотрела в счетчик - работает, а у нас света нет, позвонила в ЖЭК, приехали, постмотрели - дело в счетчике, не подается ток, я звонюб в РЭС, мне нахамили, нагрубили.
А тут енергетики приголомшили боргом у 800 гривень! Але про нього вона не знала, про від'єднання її теж не сповістили!
- Почему меня не предупредили? Почему?
Проблему жінок спочатку розв'язувати не поспішали. Із керівництва на місці був головний інженер, який не хотів спілкуватися з журналістами.

Головний інженер:
- Вибачте, будь ласка.
- Руслан Володимирович, куди ж ви тікаєте! Дивіться, яка проблема!

Ми таки його наздогнали. Проте замість того, щоб з'ясовувати й розв'язувати проблеми людей, він каже про запит на інтерв'ю!
- У нас щонайменше троє жінок, які кажуть, що їм без попередження вимкнули світло.
- Ви, шановні, знаєте, що у нас є процедура - коли ми даємо інтервью, коли ми маємо давати інтервью. Вам потрібно взяти дозвіл.
- А вам потрібно давати попередження, коли вимикати людям світло?
- Ми розберемося в ситуації, дайте час.

Згодом таки погодився розібратися в ситуації. Це відбувалося за зачиненими дверима не більше 15 хвилин. Тетяна Григорівна вийшла проголомшеною - виявилося, їм вимкнули світло помилково!
- Так як у мене провірили - долгу немає. У нас отрізали, сказали, випадково, бо оплата прийшла тільки сьогодні.
Розмірковує - то на кого розраховані такі дії електриків, щоб налякати людей і вони кидалися платити чималі суми? Радить усім - детально розбиратися у платіжках.

Олена Ткаченко, кореспондентка:
- Свічки вночі відміняються, родині вмикають світло. Ось чим закінчився наш візит в Ірпінське відділення Київобленерго. І роблять це вже навіть не в робочий час. Кажуть - у порядку виключення.
Олена Ткаченко, Андрій Грищенко, www.ntn.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.