» » Про стан готовності підприємств до опалювального сезону

Про стан готовності підприємств до опалювального сезону

11 вересня 2015 р. в приміщенні Бучанської міської ради відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств, що надають житлово-комунальні послуги про стан готовності підприємств житлово-комунального господарства та соціально-культурних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

В місті були реалізовані заходи, направлені на забезпечення стовідсоткової підготовки підприємств та закладів міста до опалювального сезону. Було проведено підготовчі і ремонтні роботи житлових будинків, інженерних мереж і споруд тепло-, водопостачання і водовідведення, газопостачання, електропостачання, доріг, об'єктів благоустрою. Забезпечено проведення перевірок і прочищення димових та вентиляційних каналів в житлових будинках з оформленням відповідних актів.

З метою здійснення заходів з енергозбереження, зокрема, щодо скорочення обсягів споживання імпортованих енергоносіїв за рахунок їх заміщення вітчизняними та альтернативними джерелами енергії, ПКПП «Теплокомунсервіс» проведено монтаж котельного обладнання на альтернативному паливі за адресами вулиця Вокзальна, 46 (ЗОШ №3), вул. Малиновського, 74 (ЗОШ №1). У вересні будуть проведені роботи по заміні ділянки теплотраси ТК-20, ТК-21 (2х100 м) – вул. Енергетиків 7, вул. Енергетиків 9. Всі теплові пункти котельного господарства пройшли технічний огляд, та, у разі потреби, виконані ремонтні роботи.

Також, проведена робота із знесення сухостійних дерев та насаджень, які можуть спричинити аварійні ситуації на вулицях (дорогах) під час осінньо-зимового періоду, виконані роботи щодо розчистки трас вздовж повітряних ліній електромереж.

Крім того, вже розпочались роботи по встановленню 37 загальнобудинкових засобів обліку теплової енергії.
Підсумовуючи, вищезазначене можна зробити висновок, що проведена робота дає можливість своєчасно і організовано розпочати опалювальний сезон.
Бучанська міська рада 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.