» » Бучанці - перевірте свої персональні дані в базі Державного реєстру виборців

Бучанці - перевірте свої персональні дані в базі Державного реєстру виборців

Шановні жителі м.Буча!
На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.


З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Бучанської міської ради нагадує про можливість перевірити свої персональні дані в базі Державного реєстру виборців.

Це можна зробити за допомогою мережі Інтернет, зайшовши на офіційному сайті ЦВК до розділу “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у вкладці “Особистий кабінет виборця” або звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: м.Буча, вул. Енергетиків, 12, І поверх, приміщення Бучанської міської ради.
При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00. Перерва: з 12:00 до 13:00. Телефон 48-366.
Також інформуємо, що Постановою ЦВК №230 сформовано склад міської виборчої комісії. Адреса приміщення міської виборчої комісії: м.Буча, вул. Енергетиків 12, (4 поверх), кабінет №425.
С.В. Кулакова, завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців Бучаснької міської ради 
вибори
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.