» » » Після підвищення ціни на газ борги мешканців Київщини зросли на 21 мільйон гривень

Після підвищення ціни на газ борги мешканців Київщини зросли на 21 мільйон гривень

Після підвищення ціни на газ борги мешканців Київщини зросли на 21 мільйон гривеньПротягом троьх місяців після підвищення державою ціни на газ в середньому у шість разів, борги мешканців Київської області суттєво зросли і складають понад 387 мільйонів гривень. Це на 33 млн грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зростання боргів в літній період, коли використання газу значно зменшується, є нетиповим явищем. В «Київоблгазі» прогнозують, що під час опалювального сезону ситуація тільки погіршиться.

«Перебої з оплатою за послуги газопостачання ставлять під загрозу надійну роботу аварійних та експлуатаційних служб компанії. Дефіцит коштів створює складності при модернізації газових мереж та обладнання, так як сплачені споживачами кошти в першу чергу спрямовуються на забезпечення безаварійної та безперебійної роботи газових артерій області», - сказав голова правління «Київоблгаз» Володимир Машталірук.

У компанії відзначають, що ціну на газ встановлює держава в особі Національної комісій, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). З 7,188 грн. з вартості 1 куб. м газу в розпорядженні ПАТ «Київоблгаз» залишається незначна частина коштів - біля 39 коп. (за послуги з транспортування газу розподільними мережами) і ще біля 8 коп. отримує ТОВ «Київоблгаз Збут» у вигляді тарифу на постачання. Решта коштів йдуть на рахунки НАК «Нафтогаз України», ДК «Укртрансгаз» та державного бюджету.

Нагадаємо, з 1 липня гарантованим постачальником природного газу в Київській області є ТОВ «Київоблгаз Збут» (Постанова НКРЕКП № 1588 від 21.05.2015). Тому оплату за газ потрібно здійснювати за наступними реквізитами:

Отримувач платежу: ТОВ "КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ"
код ЄДРПОУ 39592941
рахунок 26033300008084 (для населення)
Головне Управління по м. Києву та Київській області АТ "Ощадбанк"
МФО 322669


Для довідки.
Споживачі природного газу Київщини можуть перевірити стан свого особового рахунку, проконсультуватись щодо оплати та залишити показання лічильника за номером контакт-центру 044 36 46 104 або на електронну пошту [email protected].
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.