» » » Військові комісаріати письмово інформуватимуть підприємства про призов та звільнення з військової служби їх працівників

Військові комісаріати письмово інформуватимуть підприємства про призов та звільнення з військової служби їх працівників

АНОНС
На виконання Указу Президента України від 14.07.2015 р. № 417/2015 про «Призов громадян на військову службу за призовом під час мобілізації» представники Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату на чолі з військовим комісаром підполковником С.П.Кайданом та Ірпінського міського відділу МВС прибули 20-го липня до бучанського підприємства «Деліція» для вияснення обставин, які склалися з врученням повісток призовникам - працівникам підприємства для їхньої явки на призовну медкомісію.

Подробиці - скоро на сайті...
Про призов громадян на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, та призначення на посади командири військових частин інформують військові комісаріати за місцем проживання (перебування) цих громадян до призову на військову службу та посадову особу, до номенклатури призначення якої належить посада, на яку призначено призваного громадянина. Про призов громадян на військову службу військові комісаріати письмово повідомляють державні органи, підприємства, заклади, установи й організації, в яких зазначені громадяни працювали, навчалися чи були зареєстрованими як безробітні.


Громадяни, звільнені з військової служби, у п’ятиденний строк після виключення зі списків особового складу військової частини зобов’язані прибути до районних (міських) військових комісаріатів для взяття їх на військовий облік.

Військові комісаріати не пізніше наступного дня після взяття на військовий облік громадян, звільнених із військової служби, письмово повідомляють державні органи, підприємства, заклади, установи й організації, в яких до призову на військову службу ці громадяни працювали, навчались або були зареєстрованими як безробітні, про підставу звільнення з військової служби, строк військової служби, що зараховується до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, стажу державної служби, а також про день взяття їх на облік, у тому числі — про причини перевищення строків взяття на військовий облік.

Відповідні норми Указом Президента України від 14.07.2015 р. № 417/2015 унесено до Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України.
  3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.