» » » Ірпінська СЕС: Вода у річках та озерах відповідає вимогам для купання

Ірпінська СЕС: Вода у річках та озерах відповідає вимогам для купання

Нарешті настало довгоочікуване літо. В у мовах кризи люди заощаджують на поїздках та шукають відпочинку поблизу. На території Ірпінського регіону протікають три річки Ірпінь, Бучанка, Рокач та розташовані 17 штучних водойм, проте облаштованих місць для купання (пляжів) немає.
Ірпінська СЕС: Вода у річках та озерах відповідає вимогам для купання

Найпопулярнішими місцями літнього відпочинку жителів Ірпінського регіону є зони рекреації на озерах в смт.Ворзель по вул.Горького, м.Буча по вул.Кірова, м.Буча в міському парку по вул.Інститутська, смт.Гостомель по вул.Леніна, смт.Коцюбинське по вул.Лісова. Фактично ці водойми використовуються населенням для купання, хоча жодна з них не має офіційних паспортів та належних умов.

З метою попередження розповсюдження інфекційних хвороб серед населення регіону фахівцями Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний Лабораторний Центр» Держсанепідслужби України» з червня місяця щотижнево проводиться відбір та лабораторне дослідження води з вищевказаних водойм на відповідність вимогам СанПіН 4630-88 «Охрана поверхностных вод от загрязнения» - вода відповідає вимогам для купання та відпочинку населення.

Звертаю увагу населення, що вода з водойм не використовується для питного водопостачання. Водопостачання населення Ірпінського регіону здійснюється виключно з підземних артсвердловин.

Інформацію щодо якості води в водоймах Ірпінського регіону зацікавлені особи можуть дізнатись на офіційних сайтах Ірпінської та Бучанської міських рад або зателефонувавши 46-240.
Ірпінське міжрайонне управління головного управління Держсанепідслужби у Київській області 
газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.