Обговорення змін податкового законодавства щодо зміцнення самостійності місцевих бюджетів » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

» » » Обговорення змін податкового законодавства щодо зміцнення самостійності місцевих бюджетів

Обговорення змін податкового законодавства щодо зміцнення самостійності місцевих бюджетів

Олександр БазановУ приміщенні ГУ ДФС у Київській області відбулася спільна семінар-нарада керівництва головного управління ДФС, голови Київської обласної ради з головами районних, міських рад Київської області та керівництвом районних та міських адміністрацій на тему: «Податкові зміни: необхідні кроки для економічного зростання».

Начальник головного управління ДФС Олександр Базанов наголосив на важливості змін внесених до податкового законодавства для формування місцевих бюджетів та вкладі Київської області в загальний бюджет України.

Заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Оксана Форосенко ознайомила присутніх зі змінами законодавства, зробила акцент саме на тих податках, які формують місцевий бюджет, допомогла представникам влади розібратися в новаціях в форматі «запитання-відповідь».

Олександр Базанов висловив надію на подальшу плідну співпрацю представників місцевої влади і керівників податкових інспекцій в наповненні місцевих бюджетів.
0 0

ГУ ДФС у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.