» » Прокуратура міста Ірпеня: Апеляційний суд залишив у силі вирок у справі про вбивство

Прокуратура міста Ірпеня: Апеляційний суд залишив у силі вирок у справі про вбивство

Проблема злочинів проти життя та здоров’я людини завжди була й залишиться однією з найзлободенніших і болісних проблем суспільства, одним із факторів його дестабілізації. Ступінь цивілізованості суспільства вимірюється саме ставленням однієї людини до життя та здоров’я іншої, оскільки це не швидкоплинні цінності, а всі інші є похідними від них.

Злочини проти життя і здоров’я становлять велику суспільну небезпеку. Вони позбавляють потерпілого найбільш цінних благ, стають трагедією для рідних і близьких йому людей, наслідки є безповоротними, а заподіяну шкоду не можна ніяк відшкодувати.
Суть роботи прокуратури полягає в захисті закону і справедливості, боротьби з тими, хто на них посягає.

Прокуратура міста Ірпеня вже інформувала мешканців Ірпінського регіону про умисне вбивство, що викликало великий резонанс серед місцевого населення.

Нагадаємо, що в травні минулого року по вулиці ІІІ-го Інтернаціоналу неподалік магазину “Мрія” у місті Ірпені було скоєно вбивство 24-річного чоловіка.
Завдяки належному процесуальному керівництву групи прокурорів прокуратури міста Ірпеня та їх скоординованим заходам у взаємодії з працівниками міськвідділу міліції одразу розкрито зазначене резонансне вбивство та затримано 42-річного безробітного мешканця міста Ірпеня, який раніше вже мав проблеми із законом.

Вжиті прокурорами міста Ірпеня заходи у формі процесуального керівництва за досудовим розслідуванням та безпосереднє проведення ряду слідчих дій, дали можливість у найкоротші терміни завершити досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні та скерувати обвинувальний акт до Ірпінського міського суду.

Завдяки принциповій позиції державних обвинувачів - прокурорів прокуратур міста Ірпеня під час судового розгляду вказаного провадження в Ірпінському міському суді Київської області доведено вину обвинуваченого у вчиненні особливо тяжкого злочину - умисного вбивства та орієнтовано суд на призначення обвинуваченому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.
Колегія суддів Ірпінського міського суду Київської області дослідивши всі докази, що надані стороною державного обвинувачення винесла обвинувальний вирок, за яким обвинуваченого засуджено за умисне вбивство до 13-ти років позбавлення волі. З вказаним рішенням суду прокуратура міста Ірпеня погодилася.

У той же час, сторона захисту, не погоджуючись з суворістю призначеного покарання внесла апеляційну скаргу, яку Апеляційним судом Київської області в січні цього року залишено без задоволення, а вирок Ірпінського міського суду Київської області у кримінальному провадженні щодо засудженого за ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) - без змін.

Прокуратура й надалі буде гідно виконувати покладені на неї повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної і правової держави та стояти на варті закону.
0 0

Дмитро Величко, старший прокурор прокуратури міста Ірпеня юрист 2 класу 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.