» » Служба порятунку «101»: Обережно – свічка!

Служба порятунку «101»: Обережно – свічка!

Шановні громадяни Ірпінського регіону!

Служба порятунку «101» звертається до вас із проханням дотримуватись встановлених правил пожежної безпеки. Будьте обережні та обачливі, під час використання відкритого вогню, особливо свічок. Майже усім мешканцям приірпіння знайома ситуація (відчули на собі) із аварійним вимкненням електроенергії, яке введено з 1 грудня 2014 року, відповідно до розпорядження Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго».

Вогонь – це та стихія, яка не терпить зневажливого ставлення до себе. Від його згубної сили ніхто не застрахований. Основними причинами виникнення пожеж є недбале ставлення до дотримання правил пожежної безпеки, при влаштуванні й експлуатації електроустановок, пічного опалення та необережне поводження з вогнем, у т.ч. свічок.
Особливостями пожежної небезпеки, під час вимкнення світла в приватних помешканнях та на підприємствах є те, що використовується відкритий вогонь, а саме: свічки, світильники тощо. Саме це і може призвести до непередбачуваних наслідків.

Разом із тим, у години відключення електроенергії, вимикайте із розеток, усі споживачі електроструму (побутові прилади і т.і.). По можливості, проведіть ремонт та заміну застарілої електричної мережі.

Щоб гарний настрій супроводжував вас усі передсвяткові та святкові дні, пам’ятайте про заходи безпеки, будьте уважними до себе та оточуючих й обережними у побуті.


www.rescuer.kiev.ua
Ірпінський МС ГУ ДСНС України у Київській області 
мнс
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.