» » Прокуратура м. Ірпінь інформує

Прокуратура м. Ірпінь інформує

На сьогоднішній день країна страждає від корупційних виразок, свавілля та вседозволеності, тому одним із важливих аспектів сучасної державної політики в Україні є робота у сфері запобігання і протидії корупції.

Органами прокуратури задля досягнення успіху у боротьбі з корупцією, зростання економічного потенціалу держави, покращення добробуту громадян України визначено боротьбу з корупцією основним напрямком роботи.

У поточному році прокуратурою міста Ірпеня складено та направлено до суду протокол про адміністративне корупційне правопорушення щодо керівника одного з комунальних підприємств регіону, який своїм наказом прийняв на роботу сина на посаду провідного економіста.

Через знаходження в його безпосередньому підпорядкуванні сина, у керівника підприємства виникла суперечність між особистими та службовими інтересами, наявність якої могла вплинути на об’єктивність та неупередженість прийнятих рішень, тобто конфлікт інтересів.

Таким чином, посадовою особою порушено вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», та вчинено адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Ірпінським міським судом 18.11.2014, за результатами розгляду вказаного протоколу, керівника підприємства визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Т. Возняковський, старший прокурор прокуратури міста Ірпеня
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.