» » Графік аварійного відключення споживачів по Ірпінському РП ПАТ "Київобленерго" на 2014-2015р.

Графік аварійного відключення споживачів по Ірпінському РП ПАТ "Київобленерго" на 2014-2015р.

Графіки аварійного відключення споживачів (ГАВ) вводяться і відміняються за розпорядженням чергового диспетчера НЕК «Укренерго» в будь-яку хвилину доби відповідно до графіків ГАВ. Диспетчер районного підрозділу, отримавши команду від диспетчера, якому підпорядковується диспетчерська служба, повинен негайно її виконати без зволікань.
Київобленерго >>


Шановні мешканці міста Буча!

З 1 грудня 2014 року введено графік аварійних відключень електроенергії згідно розпорядження Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго».

Основною причиною введення графіків є виникнення дефіциту потужності, що призвело до порушення балансу між виробництвом та споживанням електричної енергії в об’єднаній енергетичній системі України. Основною метою заходів є збереження цілісності енергосистеми та недопущення розбалансування її роботи.

Оскільки Графіки аварійних відключень вводяться в дію та скасовуються розпорядженням диспетчера Центральної енергосистеми НЕК «Укренерго», проінформувати споживачів про такі відключення та передбачити їх тривалість заздалегідь, на жаль, неможливо. Застосування Графіків аварійних відключень триватимуть до вирівнювання балансу між виробництвом та споживанням електричної потужності, тобто до тих пір, коли знизиться рівень споживання до рівня виробництва потужності.
Виконавчий комітет Бучанської міської ради звертається до Вас з проханням із зрозумінням поставитись до ситуації, що склалась на сьогодні в Україні, та, в свою чергу, по можливості, обмежити використання електроенергії без особливих нагальних потреб.
Виконавчий комітет Бучанської міської ради


Графік аварійного відключення споживачів. Населені пункти: ІрпІнь, Буча, Гостомель, Мироцьке, Мощун, Горенка, Рубежівка, Ворзель. (без назв вулиць)

Файл в ПДФ: Скачать файл: GAV2014-2015r.pdf [321,56 Kb] (cкачиваний: 1564)
Посмотреть онлайн файл: GAV2014-2015r.pdf


або в картинках:Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.