» » » Ірпінську ОДПІ Державної фіскальної служби очолив Олег Папенко

Ірпінську ОДПІ Державної фіскальної служби очолив Олег Папенко

Ірпінську Об’єднану Державну Податкову Інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області очолив Олег Папенко.

10 листопада 2014 року колективу працівників Ірпінської ОДПІ В.О. начальника Головного Управління Державної Фіскальної служби у Київській області Василь Титарчук представив керівника. Ірпінської ОДПІ Головного Управлінні Державної фіскальної служби у Київській області Олега Папенко.

Призначаючи начальника, Василь Титарчук зазначив, що Олег Папенко зарекомендував себе як професійний та фаховий керівник здатний до результативної роботи. Також Василь Титарчук зауважив ,що ми живемо у надскладний час і, звісно, без реформ не варто сподіватися розвитку на краще, тому на нас чекають великі зміни не лише в адмініструванні податків, а й у відносинах з бізнесом. Тому за його словами головне, що ми маємо зробити, - це змінити ментальність і працівників фіскальної служби, і бізнесу, а також ліквідувати будь-які можливі варіанти корупції.

Зі свого боку Олег Папенко подякував за високу довіру та запевнив присутніх у розумінні завдань, які поставлені перед працівниками фіскальної служби. Він наголосив, що своїм першочерговим завданням на цій посаді є вдосконалення форматів роботи податківців, дотримання принципу партнерства і довіри у роботі із сумлінними платниками, підвищення ефективності та системи протидії в тіньовому секторі економіки.
Інформаційний та комунікаційний сектор Ірпінської ОДПІ 
Ірпінська ОДПІ
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.