» » » Ірпінську ОДПІ Державної фіскальної служби очолив Олег Папенко

Ірпінську ОДПІ Державної фіскальної служби очолив Олег Папенко

Ірпінську Об’єднану Державну Податкову Інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області очолив Олег Папенко.

10 листопада 2014 року колективу працівників Ірпінської ОДПІ В.О. начальника Головного Управління Державної Фіскальної служби у Київській області Василь Титарчук представив керівника. Ірпінської ОДПІ Головного Управлінні Державної фіскальної служби у Київській області Олега Папенко.

Ірпінську ОДПІ Державної фіскальної служби очолив Олег ПапенкоПризначаючи начальника, Василь Титарчук зазначив, що Олег Папенко зарекомендував себе як професійний та фаховий керівник здатний до результативної роботи. Також Василь Титарчук зауважив ,що ми живемо у надскладний час і, звісно, без реформ не варто сподіватися розвитку на краще, тому на нас чекають великі зміни не лише в адмініструванні податків, а й у відносинах з бізнесом. Тому за його словами головне, що ми маємо зробити, - це змінити ментальність і працівників фіскальної служби, і бізнесу, а також ліквідувати будь-які можливі варіанти корупції.

Зі свого боку Олег Папенко подякував за високу довіру та запевнив присутніх у розумінні завдань, які поставлені перед працівниками фіскальної служби. Він наголосив, що своїм першочерговим завданням на цій посаді є вдосконалення форматів роботи податківців, дотримання принципу партнерства і довіри у роботі із сумлінними платниками, підвищення ефективності та системи протидії в тіньовому секторі економіки.
Інформаційний та комунікаційний сектор Ірпінської ОДПІ 
Ірпінська ОДПІ
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.