» » » Управління Пенсійного фонду України у місті Буча інформує

Управління Пенсійного фонду України у місті Буча інформує

Як відомо, з 1 липня цього року набули чинності положення Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», якими, зокрема, передбачається об’єднати допомогу при народженні дитини з допомогою по догляду за дитиною до досягненя нею трирічноговіку.

13.08.2014 року Кабінетом Міністрів прийнята постанова «Про внесення змін до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб».

Згідно якої, до числа застрахованих осіб відносяться громадяни, які доглядають за дитиною до досягнення нею трирічного віку (перебувають у відпустці) та щомісячно отримують:
• Допомогу при народженні дитини;
• Допомогу у розмірі 130 гривень по догляду за дитиною у віці з двох до трьох років, яка була призначена до 1 липня 2014 року.

Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за цю категорію осіб буде здійснюватись за рахунок коштів Державного бюджету України. При цьому період перебування у відпустці таким громадянам буде зараховуватися до страхового стажу.

Цим Законом також було внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якими до категорії застрахованих осіб віднесено громадян, які доглядають за дитиною до досягнення нею трирічного віку та отримують відповідні допомоги.

Ухваливши зазначену постанову, Кабінет Міністрів привів урядові нормативно-правові акти у відповідність до законодавчих змін.
О.О.Марченко, заступник начальника управління ПФУ у місті Буча 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар