» » Київ готується до Європейського тижня мобільності

Київ готується до Європейського тижня мобільності

Європейський тиждень мобільності традиційно проходить 16-22 вересня. Київ уже вчетверте приєднається до святкування, Асоціаціація готує комплекс велосипедних подій.

Мета Європейського тижня мобільності (ЄТМ) – привернути увагу до проблем мобільності людей, заохотити муніципалітети та активістів створювати більш комфортні умови для життя в місті, працювати над втіленням сталих транспортних моделей. Цього року ЄТМ проходить під гаслом “Наші вулиці, наш вибір”. Про свою участь уже заявили 722 європейські міста.

Увага цьогорічної кампанії ЄТМ спрямована на переорієнтацію міського простору на приємні території, що позитивно впливає на якість життя їх мешканців. Завдяки використанню більш сталого транспорту та зменшення нашої залежності від автомобілів ми можемо відновити обличчя вулиць і створити дружні для людей міста.

Асоціація велосипедистів Києва готує низку заходів для популяризації велосипедного руху в столиці. У той же час, ми закликаємо ініціативні групи киян проводити свої події, що направлені на розвиток сталої мобільності та комфортного урбаністичного простору нашого міста.

Попередня програма ЄТМ в Києві:

16 вересня – відкриття ЄТМ; день “Велосипедом на роботу”; фінал конкурсу “Велопрацедавець року-2014
16-22 вересня – вечірні велоекскурсії Києвом
19 вересня – День ПАРКування
20 вересня – “Велодень” на Гогольфесті: безкоштовний велопрокат, велонавчання, майстер-класи, велосипедне кіно і т.п.

Інформація про кожну подію буде надана додатково.


Програма Європейського тижня мобільності відкрита до наповнення. Кожен може провести свою подію в рамках цього тижня. Закликаємо активістів, організації, районні громади, місцеву владу до кооперації.
велодень
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.