» » смт.Коцюбинське: Підвищення тарифів на водопостачання, водовідведення

смт.Коцюбинське: Підвищення тарифів на водопостачання, водовідведення

Шановні мешканці смт.Коцюбинського !

Управління житлово-комунального господарства «Біличі» доводить до Вашого відома, щопланується підвищення тарифів для населення на послуги з водопостачаннята водовідведення. В селищі на дані послуги діють тарифи з 01.01.2011 року. За цей час значно зросли ціни на основні складові тарифу.

Так наприклад з 01.03.2012р. ПАТ «АК «Київводоканал» ввів для користувачів Ірпінського регіону єдиний значно збільшений тариф на перекачку стоків на очисні споруди м.Києва з без урахування категорій користувачів (населення, бюджетні установи та організації комерційної структури) та в черговий раз збільшив даний тариф з 01.03.2014року, що в трирази вищий від розрахункового тарифу 2009 року.

Також зросла вартість електроенергії майже на 50% з 0,613 грн. 1 кВт/год. без ПДВ до 1,1339 грн. за 1 кВт/год. без ПДВ. Мінімальна заробітна плата зросла майже на 30%, паливо в середньому в 2,5 рази. В зв’язку із зростом цін на основні складові тарифу збитки УЖКГ «Біличі» почали зростати.Враховуючи все вищевикладене та згідно розрахунків тарифи на послуги з водопостачання зростуть на 24%, а на водовідведення на 45%, відповідно:

на водопостачання – 4,82 грн. за 1 куб.м. (з урахуванням ПДВ);
на водовідведення – 7,56 грн. за 1 куб.м. (з урахуванням ПДВ)


Тарифи розраховані з нульовою рентабельністю (без прибутку).Зауваження та пропозиції надсилати за адресою смт. Коцюбинське, вул. Меблева, 11-А, протягом 14 діб з моменту оприлюднення.
0 0

Адміністрація УЖКГ «Біличі», www.kotsubynske.info 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.