» » » Автобусна війна в Ірпені, або Битва за пасажирів

Автобусна війна в Ірпені, або Битва за пасажирів

22 липня о 9.30 водії маршруток №392 та №7 ТОВ «Ірпінське АТП-13250» біля «Фуршету», що по вул. Ленінградській, заблокували автобус «Ашан Біличі». Також були заблоковані ашанівські автобуси в Бучі.

Люди звернулися за допомогою до координаційної ради Ірпінського регіону. Ми викликали міліцію. Спільно почали детально з’ясовувати причини проведення акції. Мітингуючі пред’явили нам звернення Київської облдержадміністрації до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті з проханням перевірити скарги перевізників Києво-Святошинського району про те, що автотранспорт «Ашану» нелегально перевозить пасажирів з Ірпеня та Бучі. Але цей документ аж ніяк не давав права представникам АТП-13250 блокувати рух цих транспортних засобів.

Врешті-решт десь об 11.00 автобус «Ашан Біличі» розблокували, пасажири під оплески вирушили до столичного гіпермаркету.
Але водій проїхав лише триста метрів, і йому рух знову заблокували. І попросили працівників Державтоінспекції перевірити законність документів на здійснення пасажироперевезень за маршрутом Ірпінь — «Ашан Біличі». Начальник УДАІ з обслуговування м. Ірпінь та м. Буча Олександр Куделя підтвердив: документи у порядку! Лише після цього, о 12.30, ашанівський автобус відправився у рейс до кінцевого пункту призначення.

23 липня за маршрутом Ірпінь — «Ашан Біличі» рейси не здійснювалися. Акція спровокувала багато розмов. Більшість говорили: це початок автобусної війни в Ірпені, битва за пасажирів.
Ашанівські автобуси, які перевозять бучанців та ірпінців до гіпермаркету безкоштовно, відбирають в АТП-13250 «хліб».

Чим закінчиться ця епопея?
Продовження у наступному номері газети "Ірпінський вісник".
Андрій МАРИЩУК, юрист координаційної ради Ірпінського регіону 
газета: "Ірпінський вісник" №30 від 25 липня 2014 року
  4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.