» » Інформація від Червоного Хреста

Інформація від Червоного Хреста

Силами мешканців міста Бучі зібрано 350 кг продуктів харчування, куди входить рис, вівсянка, макарони, олія, печиво, цукерки тощо. Крім того зібрані також засоби особистої гігієни, станки для гоління, засоби від комарів, одноразовий посуд, шампуні, шкарпетки і т.п. Всього на суму 20 тисяч 33 гривні.

За рахунок коштів, зібраних Бучанським товариством Червоного Хреста серед населення, були заправлені пальним дві машини, які перевозили вантаж на схід, в зону дії АТО. Ця сума становить шість тисяч сто гривень. У багатьох випадках наклейка з символікою Червоного Хреста служила пропуском для проїзду охопленими тероризмом територіями, хоча команді з п’яти волонтерів довелося зробити зайвих 500 км для об’їзду особливо небезпечних зон.

На даний момент в Бучі знаходяться 53 сім’ї переселенців зі сходу України. Тим, хто до нас звернувся, ми видали понад 500 кг одягу, а також продукти харчування на суму 3100 гривень. Крім того, переселенці мають змогу звертатися до православної церкви біля вокзалу (о. Олександр), де їм надають одяг і продукти харчування. Також православна церква на території школи №5 (о. Микола) активно включилася в збір і відправлення допомоги в зону, охоплену військовою агресією.
З цієї першої поїздки наших волонтерів маємо зворотній зв›язок стосовно сьогоднішніх потреб бійців. Це – бронежилети, каски, дощовики, намети, натільна білизна, шкарпетки, питна вода, продукти харчування довгострокового терміну зберігання в металевих банках.

На майбутнє збирання допомоги продовжується (вже й сьогодні одна людина принесла тисячу гривень), допоки існує потреба в допомозі нашим землякам та їхнім побратимам у війську.

Нагадуємо контактні телефони: 48-516 та 49-906
Валентина ЧАЛА, сестра Червоного Хреста 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Хелена

OFFline

  • Хелена (2)
  • Користувачі
  • 26 липня 2014 14:25
Рябята!!! На наших подъездах расклеили объявления о необходимости собрать помощь для солдат. ПРАВИЛЬНО! Но сегодня некая фирма типа "окна Двери Балконы под ключ" на эти объявления расклеила свои. Когда я позвогила по их телефонам -- мне ответили --- нас не интересут ВАША ВОЙНА. Это нормально и это можно так оставить???? Вот их телефоны: 066-296-80-81 и 097-510-20-27. Для начала может не равнодушный бучанец позвонит и кажет все что думает о них???? Да и фирму надо бойкотирвать

1