» » Тиждень спорту до Дня молоді - знову в Ірпіні

Тиждень спорту до Дня молоді - знову в Ірпіні

З чим асоціюється Ірпінь? З зеленими насадженнями і новобудовами, скажете ви. Але пора ламати шаблон. В першу чергу це «молоде» місто з здоровими цінностями, де є багато активних людей.
Підтвердження тому велика кількість відвідувачів на Тижні спорту, що проходив 23-27 червня на території Ірпінської Біблійної Церкви. Батьки приводили своїх діток, молодь масово рухалася вздовж 3-Інтернаціоналу з сусідніх вуличок.
Усіх об’єднувало бажання провести час дружно і спортивно. Навіть мінлива погода не стала на заваді святу довжиною в тиждень.Радісний галас на території не вщухав з самого ранку. Дитячу програму (поч. 8:45-13:00) захоплено відвідувало більше 300 дітей віком 4-12 рр. Малеча починала розваги з веселої зарядки, а далі проходила різні спортивні та творчі станції. Кожен день дітки через цікаві біблійні історії вивчали що значать слова про Бога: «Той Бог, що чуда чинить». Насправді, бути вихователем на такому заході - одне задоволення , адже діти щиро радіють іграм, з ентузіазмом вивчають пісні та стараються гарно зробити саморобку. А біблійні історії, які розповідали наставники, ставали міні-театром для юних глядачів.


Щовечора для молоді проходили чемпіонати з популярних видів командного спорту - футбол, волейбол, стрітбол. На сучасних майданчиках змагалися місцеві професіонали та любителі спорту. Серед них багато команд, які вже не перший рік приходять виборювати призи. Паралельно юнаки та дівчата грали в теніс (настільний та сквош), перевіряли себе на влучність у стрільбі з лука та на спритність у грі «9 квадратів». На вечірній програмі переможці під загальні аплодисменти отримували трофеї, а щасливчики вигравали подарунки. Не обходилося без цікавих гостей. Так у понеділок ми споглядали ефектне видовище файєр-шоу.


Актори київського вогняного театру показували перфоманс з полум’ям і феєрверками.
«29 червня будемо святкуємо День молоді. У час, коли хлопці та дівчата «приростають» до різноманітних залежностей, починаючи від комп’ютера і завершуючи наркотиками, – потрібно давати їм альтернативу. Спорт і спілкування, взаємодія та допомога іншим є незамінимими для здорового розвитку особистості , так само, як і розуміння духовних цінностей та свого покликання. Усіх нас повинна об’єднати турбота про молоде покоління» - сказав пастор Микола Романюк.


0 0

Яся Сидорчук 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.