» » » В Україні продовжили до трьох років допомогу при народженні першої дитини

В Україні продовжили до трьох років допомогу при народженні першої дитини

Уряд продовжив виплати для осіб, у яких закінчиться виплата допомоги при народженні першої дитини, яка виплачувалася 24 місяці.

Про це у середу 25 червня йдеться в повідомленні в прес-службі Міністерства соціальної політики.

"Для сімей, у яких дитина була народжена першою і призначена допомога при народженні дитини в розмірі визначеному, як на першу дитину (виплата здійснюється протягом 24 місяців), уряд продовжив щомісячні виплати до досягнення нею трирічного віку і встановив їх в розмірі 130 гривень", - йдеться в повідомленні.

"Ці зміни дозволять зокрема зберегти право 126 тисяч громадян на зарахування часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у трудовий стаж", - заявили у міністерстві.

Нагадаємо, з 1 липня збільшено розмір допомоги при народженні першої дитини на 10 320 гривень (з 30 960 до 41 280 гривень), а також період виплати зазначеної допомоги продовжено з 24 до 36 місяців.

За другого малюка мами отримують 61 920 гривень, а за третього - 123 840 гривень.
0 0

Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
TVmama

OFFline

  • TVmama (9)
  • Місцевий
  • 27 червня 2014 00:45
На жаль, не зазначено, чий це матеріал. Але автору варто було б знати, що з квітня допомогу при народженні другої, третьої й наступних дітей ЗМЕНШИЛИ - до розміру допомоги при народженні першої дитини. Не дуже чесно замовчувати неприємні новації.

1
administrator

Он-лайн

  • administrator (284)
  • Адміністратори
  • 27 червня 2014 00:58
Цитата: TVmama
В Україні продовжили до трьох років допомогу при народженні першої дитини


- йдеться в повідомленні в прес-службі Міністерства соціальної політики.
http://www.mlsp.gov.ua

- инет переполнен этой статейкой :no:

0
TVmama

OFFline

  • TVmama (9)
  • Місцевий
  • 27 червня 2014 13:44
Ось Вам коментар юриста:
"Як на мене, Мінсоцполітики у своїй заяві свідомо вводить в оману пресу, а відповідно і людей, які цю пресу читають. Жодним словом у цій заяві не згадано, що збільшення виплат буде лише для тих сімей, в який народилася перша дитина. А от виплати на наступних дітей будуть значно зменшені. Так , мама, яка народила другу дитину, отримає не 62 тисячі, а 41, а якщо це третя і наступні діти, то скорочення є ще більшим – з 124 тисяч до 41-ї. І як можна сприймати той державний орган, який заявляє про підвищення допомоги на 10 тисяч в одному випадку, і не говорить про скорочення цієї ж допомоги на 20 і 80 тисяч в інших випадках? Як на мене, це лицемірство. Вже краще взагалі не повідомляти про ці зміни, ніж давати таку інформацію. Це непорядно."
Більше читайте тут: http://tsn.ua/blogi/themes/law/pro-scho-
zmovchav-uryad-rozpovidayuchi-pro-pidvis
chennya-dopomogi-pri-narodzhenni-ditini-
353811.html

1