» » » В управлінні Пенсійного фонду міста Буча відбулася робоча нарада

В управлінні Пенсійного фонду міста Буча відбулася робоча нарада

17 червня 2014 року в приміщенні управління Пенсійного фонду України у місті Буча Київської області відбулася робоча нарада за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінова В.Г., начальника управління Пенсійного фону України у місті Буча Київської області Скрипника С.Ф., представників ГУ ПФУ у Київській області та працівників УПФУ у місті Буча Київської області.

В ході проведення наради головний спеціаліст управління внутрішнього аудиту ГУ ПФУ у Київській області Тропінін Р.О. озвучив аудиторський звіт про результати внутрішнього аудиту стану надходження і використання коштів Пенсійного фонду України в управлінні Пенсійного фонду України у місті Буча Київської області за період з 01 лютого 2012 року по 01 квітня 2014 року. Наголосив на виявлених недоліках та упущеннях в роботі управління під час проведення аудиту та результат їх усунення.

Заступник начальника, начальники відділів та відповідальні спеціалісти управління доповіли про виправлені недоліки після проведення аудиту, зокрема:

Начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтера Ущаповська О.М. доповіла про постійне здійснення контролю за перерахуванням коштів з видаткового рахунку у повній сумі надходження коштів та недопущення залишків на видатковому рахунку; контролюється та не допускається надлишкове фінансування поштового збору, що зафіксовано в актах звірення розрахунків з ЦПЗ № 12; планування роботи та контрольних заходів здійснюється відповідно до Регламенту управління; плани проведення контрольних заходів сформовані на 2014 рік на півріччя та щомісячно, відповідно зазначаються дати затвердження планів, проводиться моніторинг їх виконання, проводиться щомісячний аналіз використання енергоресурсів.

Заступник начальника управління Марченко О.О. повідомила що щоденно ведеться контроль за надходженням власних коштів, та за виконанням планових завдань; до управління доведено тимчасовий розпис, яким заплановано надходження власних надходжень станом на 01.06.2014 року; зменшилась заборгованість по страхових внесках підприємств-боржників, сума боргу яких менша, або рівна 1,0 тис. грн.; отримано виписку щодо припинення ВАТ ВКП «Бучанський завод скловиробів»; 3 фізичні особи-підприємця подали звіти за 2010 рік.


Начальник відділу з призначення пенсій Нелюбіна С.В. доповіла що в повному обсязі проведено допризначення пенсій; терміни призначення пенсій не перевищують 7 днів; здійснюються перевірки пенсійних справ щодо внесених даних про пенсіонера та відповідності ознаки роботи в електронних особових рахунках матеріалам пенсійних справ.

Начальник відділу з виплати пенсій Мосійчук Б.В. повідомив що повністю опрацьовуються дані про працевлаштування; проводиться робота щодо залучення пенсіонерів до отримання пенсії через установи банків – збільшено на 1 %).

Головний спеціаліст-юрисконсульт Кравець І.О. доповіла проведену інвентаризацію судових справ; на суми неприйнятих ФССНВ видатків подано до суду позов.

Начальник ГУ ПФУ у Київській області Фатхутдінов В.Г. подякував за роботу УПФУ у місті Буча Київської області, зауважив на покращенні роботи та недопущення порушень в подальшому, наголосив на необхідності постійного (не рідше 1 разу на місяць) перегляду аудиторського звіту, з метою:
- скорочення обсягів боргів по платежах;
- посилення контролю за правильністю призначення та виплати пенсій;
- удосконалення якості проведення контрольних заходів;
- ефективного та раціонального використання коштів.
Також, наголошено на посиленні відповідальності працівників; підвищенні освітнього рівня; приділенні особливої уваги переселенцям з АРК, Донецької та Луганської областей; опитуванню та анкетуванню пенсіонерів; покращенню показників підписки відомчих періодичних видань; приділенні уваги оздоровленню.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар