» » » Запобігання проявам корупції

Запобігання проявам корупції

Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області розташовано за адресою: м. Київ, вул. Народного ополчення, 5-а.
Телефон чергового: 044 246-23-55.

Питання реалізації державної антикорупційної політики та дотримання вимог антикорупційного законодавства – Закону України № 3206-VІ від 07.04.2011 року «Про засади запобігання і протидії корупції», ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» та викриття злочинів у сфері службової діяльності в органах податкової служби знаходиться під постійним контролем Першого заступника Міністра доходів і зборів Ігоря Білоуса.
Основні завдання та функції підрозділу внутрішньої безпеки ГУ у Київській області УВБ ГУ Міндоходів у Київській області:
- запобігання, виявлення та припинення корупційних діянь, злочинів у сфері службової діяльності та ін. правопорушень, пов’язаних з корупцією, серед працівників органів податкової служби.
- організація та проведення профілактичної роботи серед працівників з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, а також порушень вимог чинного законодавства;
- оперативне забезпечення встановленого порядку функціонування податкових органів, безпеки та захисту їх працівників від протиправних посягань при виконанні ними службових обов’язків.
- сприяння у межах компетенції органам податкової служби у викритті податкових правопорушень.
- аналіз наявних даних і прогнозування на підставі отриманої оперативної інформації динаміки негативних процесів в органах податкової служби та їх оточенні, що перешкоджають ефективному виконанню визначених чинним законодавством завдань, а також своєчасне інформування керівництва про зазначені факти.
- забезпечення взаємодії із правоохоронними органами, громадськими та міжнародними організаціями з питань протидії корупції.

У січні 2012 року службою уведено в дію телефонну лінію „Пульс податкової” 0-800-501-007, що працює за принципом зворотного зв’язку. На вказану телефонну лінію приймаються звернення громадян та платників податків щодо можливих протиправних дій посадових осіб податкової служби та за участі співробітників УВБ проводиться перевірка такої інформації. Про результати перевірок та вжиті заходи податківці обов’язково інформує заявників. З усіх звернень ініційовано проведення перевірок, вжиті відповідні заходи та скаржникам надано відповіді.

Ірпінська ОДПІ з метою упередження та перешкоджання можливих шахрайських дій з боку невстановлених осіб засобами телефонного зв’язку, про необхідність виділення грошових коштів, в разі звернень до підприємців осіб, які видають себе за податківців, а також у випадках, коли є наявна інформація про корупційні дії з боку працівників, та інше, просить негайно звертатися до Управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області за телефоном: (044) 246-23-55.
1 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар