» » 5 квітня, м. Ірпінь: Збори громади з приводу повернення земель

5 квітня, м. Ірпінь: Збори громади з приводу повернення земель

5 квітня, м. Ірпінь: Збори громади з приводу повернення земель5 квітня в суботу о 14-00 відбудуться збори громадян міста Ірпінь, які мешкають по вулицям Лісова, Чехова та Карла Маркса.
У зв’язку з тотальною роздачею землі під забудову та безсистемним будівництвом, яке дозволяла минула влада сотні людей в одному з мікрорайонів міста Ірпінь повністю позбавлені місць відпочинку, парків і скверів.

Залишилося всього дві невеликі ділянки із соснами. Одна з них відноситься до земель запасу міста і тут ще можна організувати сквер. Інша уже в приватних руках, ще й з проектами висотної забудови. Але прокуратура наклала арешт на цю ділянку, тож громада має надію, що його вдасться відвоювати і створити тут ландшафтний парк.

На зборах буде вироблено план дій громади в умовах, які склалися після зміни влади. Підготовлено та підписано звернення до депутатів міської ради та міського голови.

Захід відбудеться у місті Ірпінь, вулиця Лісова 4-з, поблизу магазину «Лесной». Орієнтовна кількість учасників - 100 чоловік.

Контактна особа: Плешко Максим тел. (093)74 54 539
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.