» » Буча: Опалювальний сезон завершено

Буча: Опалювальний сезон завершено

З настанням в кінці березня 2014 року теплої погоди питання опалення житла стало не актуальним. Так в цьому році раннє тепло спонукало до завершення опалювального сезону раніше.

Враховуючи державну політику, спрямовану на заощадження паливно-енергетичних ресурсів та у зв’язку з підвищенням рівня температури зовнішнього середовища, рівень споживання природного газу в м.Буча приведено у відповідності до технологічного мінімуму.

У відповідності до листів Кабінету Міністрів України від 26.03.2014 року № 3293/0/2-14, департаменту житлово-комунального господарства і ПЕК Київської обласної державної адміністрації від 28.03.2014 р. № 01-20/884, розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 31.03.2014 р. № 68 «Про завершення опалювального сезону в населених пунктах Київської області», зважаючи на сприятливі погодні умови, що сформувались на території Київської області, беручи до уваги обмеженість ресурсів природного газу, з 01 квітня 2014 року опалювальний сезон в м.Буча завершено.

Щодо відключення систем опалення у школах, лікувальних та дитячих закладах міста – проводиться за письмовими заявами керівників закладів.
Бучанська міська рада 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.