» » » Пожежно-рятувальна служба інформує

Пожежно-рятувальна служба інформує

Шановні мешканці Ірпінського регіону!

Не зважаючи на заходи, що вживаються пожежно-рятувальною службою щодо попередження пожеж, статистичні дані дають нам сумні цифри.
На Київщині з початку 2014 року вже виникло понад 480 пожеж, на яких загинуло майже 35 осіб, з них 5 дітей. У порівнянні з минулим роком спостерігається збільшення пожеж в таких районах, як Поліський, Рокитнянський, Згурівський та Яготинський. За кожною цифрою – людське горе, матеріальні втрати. Та на жаль, мало хто з людей робить висновки з цього.

Так, 8 березня о 21:40 на пункт зв’язку 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин надійшло повідомлення від місцевого мешканця про загорання житлового будинку по вул. Черняховського. По прибуттю на місце події було з’ясовано, що вогнем охоплена одна частина будівлі, а густий дим виходить з усіх вікон будинку. Одразу ж до рятувальників підбіг місцевий мешканець та повідомив, що він самостійно виніс з палаючої будівлі двох дітей без ознак життя та ще двоє, ймовірно, знаходяться всередині будівлі. Не гаючи жодної хвилини, рятувальники одягли апарати на стиснутому повітрі та в складі ланки газодимозахисної служби пішли в задимлене приміщення. В одній із кімнат, працівники знайшли двох дітлахів та винесли їх на свіже повітря. Рятувальники почали проводити реанімаційні заходи, але безуспішно, врятувати життя дітей, нажаль, не вдалося. Працівники медичної служби констатували смерть чотирьох дітей: Овчаренко Анжели 2007 р.н., Овчаренко Ярослава 2010 р.н., Овчаренко Артема та Кароліни 2013 р.н.
Ймовірною причиною пожежі стали пустощі дітей з вогнем.

Діти — найменш захищена група населення від пожеж, так як у них немає певних знань, а також навичок в галузі пожежної безпеки. Виходячи з цього, роз'яснення дітям правил пожежної безпеки є невід'ємною частиною навчального та виховного процесу.

Також нагадуємо, що в нашій державі проводиться акція «Герой – рятівник року». Учасником Всеукраїнської акції “Герой – рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха виявив мужність і героїзм.
Скиба В.В., начальник 54-ДПРП смт Коцюбинське 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар