» » » Управління Пенсійного фонду у місті Буча інформує

Управління Пенсійного фонду у місті Буча інформує

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій під час набуття права власності на легкові автомобілі:

Придбання транспортних засобів
2 жовтня 2012 року Верховною Радою України прийнято Закон України №5413-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування при відчуженні транспортних засобів", який набрав чинності з 03 грудня 2012 року.
Відповідно до закону, скасовується сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при другій та наступних реєстраціях транспортних засобів. Збір до Пенсійного фонду України сплачується тільки при первинній реєстрації.

Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в підрозділах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону.

Особи, які набули право власності на легковий автомобіль та проводять державну реєстрацію в підрозділах Державтоінспекції, сплачують збір на обов'язкове державне пенсійне страхування відповідно до норм Закону.

Сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування диференційована залежно від вартості легкового автомобіля:
3 відсотки - якщо об'єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого законом на 1 січня звітного року;
4 відсотки - якщо об'єкт оподаткування перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;
5 відсотків - якщо об'єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.

Станом на 1 січня 2014 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 1218,00 грн.
Розрахунковий рахунок для зарахування надходжень до державного бюджету м. Буча зі сплати збору під час набуття права власності на легкові автомобілі:
Рахунок – 31114155700008
Одержувач – УК у м. Ірпені/ м. Буча/ КБКД 24140300
Код ЄДРПОУ – 37911135
Банк – ГУ ДКСУ у Київській області
МФО - 821018
  0
Коментарів: 0
Додати коментар