» » » » Бучанці прийняли участь у Чемпіонаті світу з кікбоксингу

Бучанці прийняли участь у Чемпіонаті світу з кікбоксингу

тренажерный зал Кристалл, фитнес, йога, карате, танцы в Буче


У місті Дублін, Ірландія, з 27 січня по 3 березня проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу «International Irish open Cup». Нашу країну представляв бучанець Ковеня Євгеній.

Змагання проходили на дуже високому міжнародному рівні, в яких приймало участь близько трьох тисяч спортсменів з 58 країн світу.
Євгеній виступав у розділі «Light Сontact» у ваговій категорії до 70 кг, яка нараховувала 38 спортсменів. Наш спортсмен пройшов три кола змагань з перемогами, йому підкорилися спортсмени з Ірландії, Данії та інших країн. Потрапивши до чверть фіналу наш спортсмен за рішенням суддів 1:2 програв більш досвідченому спортсмену з Великої Британії, посівши таким чином почесне 4 місце. Зазначимо що він був самий молодший у своїй ваговій категорії.
Поразка не збентежила нашого спортсмена, а навпаки надала стимулу до вдосконалення та професійних звершень.
Окремі слова подяки хочемо висловити тим людям, які, у цей скрутний та важкий час, не стоять осторонь та допомагають у розвитку молодіжного спорту. Особливі слова подяки висловлюємо Бучанському міському голові Анатолію Федоруку, який сприяв у підготовці та участі спортсмена у змаганнях міжнародного рівня. Слова подяки висловлюємо директору Спортивно-Оздоровчого клубу «Кристал» Олені Бегун і усім - хто турбується та підтримує нас.

ПЕРЕМОГИ ПРИЙДУТЬ!!! РАЗОМ ДО ЧИСТОЇ ПЕРЕМОГИ!

тренажерный зал Кристалл, фитнес, йога, карате, танцы в Буче
3 -2

Роман Ковеня, www.bucha.com.ua 
Ippon Кікбоксинг Иппон
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.