» » » Органи Міндоходів продовжують виконувати свої функції

Органи Міндоходів продовжують виконувати свої функції

Органи Міндоходів Київської області продовжують виконувати свої функції.

“Головне управління Міністерства доходів і зборів та податкові інспекції Київської області продовжують працювати в штатному режимі. Центри обслуговування платників надають громадянам і бізнесу увесь спектр адміністративних послуг. Ми були і залишаємось поза політикою. Ми маємо забезпечити економічну стабільність Держави та наповнення бюджетів усіх рівнів,” – повідомив начальник ГУ Міндоходів у Київській області Олег Нізенко.

Головне завдання органів Міндоходів – продовжити якісне адміністрування податків і надання сервісних послуг. Тільки за дві декади лютого, Центри обслуговування платників Київщини надали 8 тисяч послуг, при тому, що за весь січень - 11 тисяч. Працівники органів Міндоходів роблять все необхідне, щоб платники не відчували будь-яких дискомфортів при сплаті податків.

Платежі до місцевих та державного бюджету надходять ритмічно, їх динаміка відповідає темпам соціально-економічного розвитку регіону.
Якщо порівнювати 2014 рік і попередній, маємо таку ситуацію:
- по податку на доходи фізичних осіб станом на 24.02.2014 надходження склали 166 млн.грн., що на 3,3 млн. грн. перевищує надходження за відповідний період минулого року;
- по єдиному податку з фізичних осіб станом на 24.02.2014 надходження перевищили 32 млн.грн., що на 16% більше від прогнозного показника та на 4,6 млн. грн. перевищує минулорічні надходження;
- по єдиному соціальному внеску станом на 24.02.2014 надходження склали 481,4 млн.грн., що на 23,7 млн. гривень. більше минулорічних показників.

“Ми дякуємо всім платникам, які сумлінно виконують свої податкові зобов’язання, забезпечуючи стабільне наповнення державної скарбниці. Адже від цього залежить своєчасність соціальних виплат та функціонування держави” – наголосив начальник ГУ Міндоходів у Київській області.
ГУ Міндоходів у Київській області 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар