» » Прокуратура: Про захист прав і свобод дітей

Прокуратура: Про захист прав і свобод дітей

Прокуратура міста Ірпеня інформує громаду Ірпінського регіону та міста Буча про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжитті прокуратурою міста за період 2 місяців 2014 року, здійснюючи нагляд за додержанням законів з питань захисту прав і свобод дітей.

Так, протягом 2 місяців 2014 року прокуратурою міста в сфері соціального захисту неповнолітніх внесено 1 подання, за втручанням прокуратури міста відшкодовано 155 тис. грн. по КПК 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» по напрямку «Компенсація сім'ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС».

Також, за результатами проведених перевірок щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх прокуратурою міста Ірпеня протягом вказаного періоду внесено 4 подання, за актами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 1 посадову особу.

Крім того, за результатами проведених перевірок щодо додержання законодавства щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх прокуратурою міста Ірпеня внесено 1 подання, за актом прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 3 посадові особи.

Прокуратурою міста Ірпеня пред’явлено позов на захист житлових та майнових прав неповнолітньої дитини про накладення заборони на відчуження майна, провадження за яким відкрито.

На даний час, за результатами перевірок виконання загальнодержавних та регіональних програм у сфері охорони дитинства прокуратурою міста внесено 5 подань, якими поставлено питання щодо притягнення до відповідальність 16 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар