» » Прокуратура міста Ірпеня інформує

Прокуратура міста Ірпеня інформує

Прокуратурою міста Ірпеня з початку 2014 року проведено в сфері захисту гарантованих Конституцією України прав громадян, 4 перевірки, зокрема щодо додержання органами державної влади та місцевого самоврядування вимог законодавства про соціальний захист інвалідів та у сфері пенсійного забезпечення.

За результатами вказаних перевірок, начальникам управлінь праці та соціального захисту населення Ірпінської та Бучанської міських рад, управління Пенсійного фонду України в місті Ірпені, Ірпінського міського центру зайнятості, а також Ірпінському міському голові внесено загалом 7 актів реагування, 3 з яких на даний момент розглянуто, до відповідальності притягнуто 2 посадові особи вказаних органів.

Також, з початку року прокуратурою міста проведено ряд перевірок додержання органами, які уповноважені складати та розглядати протоколи про адміністративні правопорушення, вимог законодавства при притягненні осіб до адміністративної відповідальності.

Так, перевірками виявлено факти неналежного оформлення протоколів про адміністративні правопорушення, порушення строків притягнення громадян до адміністративної відповідальності, неналежного виконання постанов про адміністративні правопорушення, чи звернення їх до примусового виконання та інші грубі порушення Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатами вищевказаних перевірок, прокуратурою міста внесено 4 подання про усунення виявлених порушень вимог чинного законодавства, 3 з яких на даний момент розглянуто, до відповідальності притягнуто 5 посадових осіб органів державної влади.
М. Пацкан, прокурор міста Ірпеня 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар