» » Звернення щодо "дошки ганьби" у СЗОШ №5

Звернення щодо "дошки ганьби" у СЗОШ №5

Вже 20 років, як я працюю в Бучанській СЗОШ №5 (спочатку школа-інтернат) з них 6 років - заступником директора з виховної роботи і усі ці роки моїм директором був, шанована усіма людина, Відмінник освіти України, Заслужений вчитель України, нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця - Наконечний Михайло Петрович.
Він сформував дієвий творчий колектив, яким створено всі умови для всебічного розвитку та гармонійного зростання учнів. Наша школа завжди відзначалась на всіх рівнях тільки позитивними і схвальними відгуками.

Інформація про діяльність Михайла Петровича розміщена у книзі педагогічної слави України, яка присвячується славним педагогам, майстрам освітянської справи. І мені дуже прикро, що останній рік на нас сиплеться шквал негативу. Невже ми стали працювати гірше? Судячи про успіхи наших учнів на міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах цього не скажеш.

Неочікувано для нашого педагогічного, батьківського та учнівського колективів була інформація у ЗМІ про так звану дошку «ганьби», як назвав її анонім. Хочу зазначити, що у нашій школі такої дошки не має, а є гумористичний стенд «Будячок» на якому висвітлюються рейди, які проводяться учнівським самоврядуванням, відповідно до Положення про рейди, затверджені на засіданні Керівної ради учнівського самоврядування та Раді школи.

Я, як заступник директора з виховної роботи є координатором роботи учнівського самоврядування у школі, але ніяким чином ні директор, ні я не даємо ніяких вказівок Керівній раді учнівського самоврядування. Я можу дати тільки пораду, але в жодному разі не вказівку.

Хочу зазначити, що цей стенд у нашій школі розміщений уже 8 років і жодних нарікань чи звернень від батьків, вчителів та учнів не було. Тому ніяких протиправних дій директора школи, адміністрації не вбачаю. Виникає питання: чому ж наш анонім не бачить стендів, які розміщені поруч, а це - фото відмінників, переможців олімпіад та конкурсів?

Чому ж наш анонім не хоче підійти і висловити свої незадоволення, адже ми завжди прислухаємось до думки батьків та дітей.


Галина Мирославівна,
заступник директора з виховної роботи
СЗОШ №5 дошка ганьби
  2
Коментарів: 4
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
иола
 • иола (448)
 • Гостi
 • 16 лютого 2014 16:39
Просто кому-то очень хочется стать директором такой замечательной школы: ведь материльная база на таком уровне, что любой коммерческий лицей позавидует, можно не париться, теперь можно только стричь дивиденты с родителей! Родители! Они специально копают под нашего директора, хотят его снять и поставить вместо него женушку или доченьку какого-то ПРдуна! И ТСН заплатили(или указание сверху дали), ЧТОБ ОСВИСТАЛИ, СОЗДАЛИ ОБЩЕСТВЕННОЕ МНЕНИЕ. Я присутствовала в пятницу во время интервью, которое ТСН брало у родителей и детей о директоре Наконечном. Практически все говорили о школе и директоре с уважением и пониманием, что дело против него сфабриковано. Но! Ни одно положительное интервью не пошло в новости ТСН! Позор ТСН! Вы такие же продажные, как и Интер! РОДИТЕЛИ, давайте защищать нашего директора и школу, иначе наши дети будут учиться в хлеву! Снимут Наконечного - пропадет школа, пострадают наши дети!

0
Таня Попова
 • Таня Попова (448)
 • Гостi
 • 17 лютого 2014 20:30
Хочу поділитися своїми думками з приводу статті «Дошка ганьби» у школі…» на www.kotsubynske.com.ua (так званий сайт громади Коцюбинського Приірпіння) та іншої подібної інформації, яка останнім часом розповсюджується в ЗМІ. Найбільше мене вразила ця стаття тим, що в ній, починаючи навіть з самої назви, практично все перевернуто з ніг на голову. Мабуть тому і не вистачило совісті у автора поставити свій підпис під цими брудними рядками. Я пропоную цій людині завітати до школи і відкрито поспілкуватись з учнями. З тими, кого вона так палко «захищає» від нас. А поки що я спробую дещо розповісти цьому інкогніто про дійсне життя в нашій рідній школі.Хочеться зазначити, що абсолютно всі, незважаючи на клас і успішність, «систематичні» порушники потрапляли до «Будячка».
Чи ефективне таке учнівське самоврядування? Можу сказати про останні чотири тижні: у цьому навчальному році після зимових канікул перші дні ми мали приблизно до 50 випадків ранкових запізнень, які знизились до 5-6, а шкільну форму (або максимально наближений до неї одяг) носять навіть визнані «модники сучасного молодіжного стилю». Практично весь навчальний час учні проводять за навчанням, а не на подіумі. Що в цьому поганого? Автор пасквілю мабуть не побачив, що учні ради не критикують особисті якості дітей, вони здійснюють свій, учнівський контроль дотримання прийнятих правил у школі.
На завершення хочу висловити своє побажання телеканалу «1+1», який не пожалів негативу та спотворив життя нашої школи на всю Україну, глибше занурюватись у проблему, висвітлюючи її з усіх сторін, а не тільки з погляду «замовників». Офіційним керівникам бажаю не «рубати з плеча», продивившись вдало «сфабриковану» дезінформацію на життя шкільного колективу, а приймати рішення тільки ретельно вивчивши питання.
На мою думку в цій ситуації доречно перефразувати відомий вислів «Якщо запалюються зірки, то це комусь потрібно» на «Якщо когось обливають брудом, то це комусь потрібно». Можливо комусь заважають діти, вчителі, батьки? Чи нормально функціонуюча школа? Чи це відволікання уваги суспільства? Приємно, що після надрукованого в інтернеті та показаного по телебаченню матеріалу до школи завітали представники інших ЗМІ. Поспілкувавшись з дітьми, вчителями та батьками, деякі розчаровано зітхнули, адже ні про що писати, інші – поспівчували, а один кореспондент захотів, щоб його дитина через рік пішла до нашої школи.
Важко зрозуміти дорослих людей, які розігрують свої карти на житті дітей. Хочеться подивитися в очі автору цієї статті і зрозуміти, що його спонукало до такого аморальних вчинку?
Досвід людства вчить, що всі суперечки потрібно вирішувати мирним шляхом. Це було доведено на батьківських зборах у січні 2014 року, де одна мати запропонувала не фотографувати «постійних» порушників, а записувати в щоденники. Батьки та директор пристали на цю пропозицію, тим більше, що ця акція вже дала свої позитивні результати. Жодної світлини порушників після зборів учнівське самоврядування більше не робило. На мою думку, саме так, не обливаючи брудом людей, які своє життя поклали на педагогічну стезю, можна вирішувати різні питання шкільного життя. Без шпигунства, підглядування, висмоктування з пальця проблеми та нагнітання негативу.
Головне на закінчення: навіть якщо комусь дуже захочеться змішати нас із брудом, ми знаємо, що наша школа, наші діти, вчителі та батьки для нас найкращі! Не вірите – прийдіть і подивіться!

0
Vidguk

OFFline

 • Vidguk (54)
 • Місцевий
 • 17 лютого 2014 22:34
И в мои школьные годы в школе была "Колючка".

0
van_ga
 • van_ga (448)
 • Гостi
 • 20 лютого 2014 14:22
Ця школа другий "ДІМ" для всіх учнів школи.По рівню освіти вважається одною з кращих шкіл Київської області.Багато учнів показують свої знання на всеукраїнських олімпіадах.В цій школі навчаються дуже талоновиті та обдаровані діти :winked: Більшість педагогів являються заслуженими вчителями Украіни.
Те саме можна сказати й про директора закладу.Людина з великої літери.Мабуть,кожен хто мав діалог з Михайлом Петровичем помітив його відкритісь та щирість в розмові.

0