» » Порядок денний 51 сесії Бучанської міської ради

Порядок денний 51 сесії Бучанської міської ради

27 лютого 2014 року
1. Про стан сплати податків, зборів та обов’язкивих платежів до бюджету міста за 2013 рік
2. Про фінансування місцевих Програм міської ради за 2013рік
3. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2013 рік
4. Про внесення змін до штатного розпису Бучанської міської ради
5. Про внесення доповнень до рішення Бучанської міської ради №1110-39-УІ від 25.04.2013 року
6. Про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2013 рік
7. Про затвердження плану соціально-економічного та культурного розвитку міста Буча на 2014 рік
8. Про підготовку місцевої Програми покращення житлових умов громадян м.Буча
9.Про розгляд звернення асоціації міст України
10. Про розгляд клопотань Державної інспекції сільського господарства в Київській області
11. Про роботу КППП «Теплокомунсервіс», напрямки розвитку, модернізації щодо економії електроносіїв та надання якісних послуг населенню міста
12. Про порядок використання комунального майна та земельних ділянок територіальної громади міста Буча
13. Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради від 31 жовтня за №1438 «Про розробку детального плану території для розміщення житлової садибної забудови з об’єктами придорожнього сервісу, орієнтовною площею 4,8 га, що розташована в межах вул. Шевченка, Революції, Пушкінська та існуючої житлової забудови в місті Буча, Київської області
14. Про розробку детального плану території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об’єктами соціальної інфраструктури, орієнтовною площею 6,3га, що розташована в межах вул. Калініна, Піонерська, пров. Калініна та існуючої житлової забудови в місті Буча, Київської області
15. Про вирішення питань врегулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій міста
16. Депутатські запити
17. РІЗНЕ
Коментарів: 8
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
eho

OFFline

 • eho (3)
 • Місцевий
 • 14 лютого 2014 15:08
по пункту 14, как сформулировали интернесно

во-первых там есть частный жилой сектор которые не попадает под категорию устаревшего жилого фонда

во-вторых как можно рассматривать что либо не оповестив существующих жильцов?

в-третьих вся многоэтажная застройка в данном районе имеет сомнительный характер ввиду отсутсвия проведения геофизических исследований в достаточно проблемном с точки зрения геологии районе (плавуны, близкорасположенные горизонты грунтовых вод)

вот закон http://uazakon.ru/zakon/zakon-o-rekonstr
uktsii-kvartalov.html

0
ота
 • ота (448)
 • Гостi
 • 16 лютого 2014 18:28
Почему жильцы вышеперечисленных улиц по пункту14 узнают о принятии решений в отношении их частной собственности от 3 лиц? У каждого жителя улиц -Калинина, Пионерская, пер.Калинина есть почтовые ящики, телефоны, неужели сообщить о намерениях городских властей разрушить привычный уклад жизни более 50 семей так трудно?!

0
Mirror

OFFline

 • Mirror (17)
 • Користувачі
 • 17 лютого 2014 20:41
Интересно, кто же этот самый застройщик, если с такой уверенностью продавал квартиры в еще не только не построенном доме - это известная инвестиционная практика, а и без решения исполкома, общественных слушаний и даже без утвержденного детального плана района и генерального плана города? Ниже привожу ссылки, которые после жалобы жителей Мельники, якобы, утратили актуальность, но не исчезли:
http://www.country.ua/buy/flat/1749031.h
tml
http://meget.kiev.ua/prodazha-kvartir/de
tails/1211202/
http://bucha.ko.slando.ua/obyavlenie/pro
dam-v-buche-v-novom-dome-po-ul-pionerska
ya-ID7rBNz.html
Кто же может быть столь уверен в том, что его строительство состоится в этом городе, несмотря на протесты граждан и нарушение закона? Будем искать ответ вместе на 51 сессии исполкома 27 февраля 2014 года.

0
Юридичний радник
Детальний план – ефективний варіант розвитку території

У відповідності Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» місто не може існувати та розвиватись без містобудівної документації.

Містобудівною документацією визначеною законодавством на місцевому рівні є: Генеральний план міста, План зонування, Детальний план території.
Генеральний план міста – містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови населеного пункту.
План зонування – містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території у межах визначених зон.
Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

На сьогоднішній день місто Буча не має Генерального плану та Плану зонування.
Слід зазначити, що законодавством передбачено, що за відсутності цих двох документів слід керуватися Детальними планами території для містобудівних потреб.

Детальний план території розробляється виключно для визначення організації та розвитку території, є містобудівним документом, яким органи місцевого самоврядування керуються при вирішенні потреб міста. Детальний план не має правового зв’язку з вилучення ділянок, які знаходяться у власників в його межах, їх переселення, знесення та інших дій, які пов’язані з відчуженням права власності.
Власність громадян є непорушною та гарантується ст.. 41 Конституцією України. Власник ділянки може продати, подарувати тощо свою ділянку виключно за своєю згодою. Органи місцевого самоврядування не мають компетенції вилучати, продавати, дарувати земельні ділянки, будинки, господарські споруди, які знаходяться у власності громадян (ст.. 90 Земельного кодексу України, ст.. 319 п. 1 Цивільного кодексу України).

Зі вступом в силу 17 лютого 2011 року ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» в разі відсутності містобудівної документації громадяни можуть відчужувати свою нерухомість, але не можуть до затвердження містом хоча б однієї із видів містобудівної документації (Генеральний план міста/План зонування міста/Детальний план відповідної території) здійснювати:
- дії, пов’язані з будівництвом (зміна цільового призначення земельної ділянки, отримання будівельного паспорта для будівництва та/або реконструкції свого будинку, в т.ч. здійснення прибудов, отримання вихідних даних для будівництва);
- визначення благоустрою території (облаштування доріг, зон відпочинку, освітлення вулиць та ін..).
Без Детального плану території громадяни можуть укладати будь-які правочини щодо своєї нерухомості (продавати, дарувати, тощо), але здійснювати дії, пов’язані з будівництвом, на жаль, ні.

При розробці містом Детального плану громадянам необхідно власноруч залучатися до його розроблення, вносячи пропозиції та побажання до органів місцевого самоврядування щодо майбутнього розвитку території з урахуванням власних потреб як щодо будівництва та інженерно-транспортної інфраструктури, так і до розміщення елементів благоустрою.

Підводячи підсумки, ще раз наголошую, що Детальний план території розробляється лише для визначення планування території, розміщення інженерно-транспортної інфраструктури, визначення благоустрою території та дозволить громадянами здійснювати будь-які дії, пов’язані з будівництвом і не має ніякого відношення до відчуження права власності.

0
Mirror

OFFline

 • Mirror (17)
 • Користувачі
 • 22 лютого 2014 00:35
Большое спасибо Юридичному раднику за небольшой ликбез. С этим законом мы знакомы, равно как и с "Настановою щодо складу, змісту, порядку розроблення, погодження та затвердження детального плану території" и с Постановою Кабміну України від 25 травня 2011 р. N 555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні". Только когда знание законов своей страны гражданами обязывало представителей власти соблюдать их? Думаю не было бы такого количества статей о махинациях строительных кланов Бучи. Или была бы реакция на них. Вот две такие статьи с фактами, выводами, доказательствами, но ... без результата:
http://sled.net.ua/bucha/prokuratura/str

oitelstvo/2013/20/05
http://prokuratura.org.ua/?p=19304
Уважаемый Юридичний радник, пожалуйста, помогите с рекомендацией, что, по-настоящему действенное, может предпринять община жильцов, кроме жалоб мэру, чтобы остановить попытки застроить наш родной частный сектор такой непродуманной, зато очень коммерческой застройкой. Спасибо.

0
Sansanuch

OFFline

 • Sansanuch (12)
 • Користувачі
 • 25 лютого 2014 23:06
А де пункт про недовіру Федоруку, як члену партії регіонів)))) Чи він вже як хамеліон поміняв колір?

0
Юридичний радник

OFFline

Шановний користувач Mirror!

Щоб дати відповідь на Ваше запитання, дозвольте уточнити у Вас, з чим все-таки Ви не згодні та що Ви бажаєте зупинити:

1. Будівництво нових будинків на вільних ділянках, або ділянках, які виставлені для продажу?
2. Чи загалом, цитую: «попытки застроить наш родной частный сектор»? Тут я наголошую, що будівництво на Ваших земельних ділянках можливо ЛИШЕ З ВАШОЇ ЗГОДИ та ЛИШЕ ПІСЛЯ ВІДЧУЖЕННЯ ВАМИ Ваших угідь шляхом укладення нотаріальних правочинів.

0
Пионерская

OFFline

Заява про відкликання розробки генерального плану
файл: сторінка 1
файл: сторінка 2

0